کانکس بازیافت

کانکس بازیافت کانکس بازیافت کانکس بازیافت کانکس بازیافت کانکس بازیافت کانکس بازیافت

کانکس بازیافت

کانکس بازیافت

کانکس بازیافت یکی از محصولات کانکس ساز می باشد. که بصورت اختصاصی برای شهرداری استان ها طراحی و تولید گردید. این محصول در واقع یک کیوسک خدمات شهری بود. تا بتواند خدماتی نوین را به شهروندان ارائه کند. و پسماند های خشک آنها بخصوص پسماند های کاغذ مانند روزنامه، دفتر و یا هر پسماند کاغذی دیگر را جهت بازیافت و برگشت به چرخه تولید جمع آوری کند.

کاربرد کانکس بازیافت

تولید بسیاری از محصولات مخصوصا کاغذ، نیازمند قطع درختان و به دنبال آن از بین رفتن جنگل ها است. که جایگزین کردن این منابع طبیعی نیازمند صرف هزینه های سنگین و زمان بسیار زیادی است. از این رو جوامع بشری به این نتیجه رسیده اند که پسماند ها و زباله ها خود سرمایه بزرگی محسوب می شوند. و با برنامه ریزی و تفکیک آنها می توان محصولات دیگری تولید نمود. بدون اینکه بخواهیم دوباره از منابع طبیعی برای تولید آنها استفاده کنیم.

به این ترتیب سازمانها و نهادهای دولتی و در بعضی کشورها سازمان های خصوصی در این زمینه دست بکار شدند. و اقدام به جمع آوری و تفکیک پسماندها نمودند. در کشور ما نیز شهرداری ها اقدام به انجام این عمل سنجیده کردند. تا از هدر رفتن سرمایه های طبیعی کشور جلوگیری بعمل آید. که بخوبی در این طرح موفق عمل کرده. و مدام در حال گسترش آن هستند. برای این منظور نیاز به فضاهایی بود تا بتوانند این پسماند های خشک و در راس آنها کاغذ های باطله را از شهروندان جمع آوری کنند. به همین خاطر به سراغ کانکس ساز رفتند. و درخواست طراحی یک کیوسک برای این کار را به طراحان دادند. و این گونه بود که کانکس بازیافت متولد شد. و بعد از طراحی به مرحله اجرا رسید. و یکی بعد از دیگری در فضا های شهری نصب گردیدند.

تولید کانکس بازیافت

امروز حدود ده سال از شروع این طرح می گذرد. و بازخوردهای آن نشان دهنده موفقیت این طرح بوده است. و هر روز به طرفداران این امر اضافه می شود. که خود نشان پیشرفت فرهنگی یک جامعه بشمار می رود. امروزه مبحث پایداری انرژی و بهینه سازی مصارف در کنار حفظ منابع طبیعی در برابر آسیب های انسانی مسئله روز جهان و سازمان حفاظت از محیط زیست جهانی می باشد. کشورهایی که کمترین آسیب را به چرخه حیاط در کره زمین وارد می کنند. نشان از فرهنگ درست و توسعه صنعتی آنها دارد. و اینکه توانسته اند به گونه ای صحیح با طبیعت همزیستی کنند.

کانکس ساز نیز با تولید کانکس بازیافت خوشحال است که توانسته باشد. قدمی بسیار ناچیز و کوچک به سهم خود در این راه برداشته است. و باعث توسعه آن در سطح جامعه شده باشد. این امر میسر نمی گردید و این طرح به موفقیت نمی رسید. اگر شهروندان خوب و با فرهنگ ما از این گونه طرح ها استقبال نمی کردند. و دغدغه محیط زیست و منابع طبیعی اگر دغدغه شان نمی بود.

طرح کانکس بازیافت

طرحی که در ابتدا برای کانکس بازیافت مورد استفاده قرار گرفت. در واقع سازه ای سیار به شکل کانکس چرخدار بود. و خیلی زود طرح بعدی جایگزین آن شد. که آن یک کانکس با سقف قوس دار بود. که به گونه ای شناسنامه طرح بازیافت در سطح شهر گردد. و بخوبی معرف این خدمات شد. اما با گذشت زمان و نوسازی تجهیزات و مبلمان شهری نوبت به روز رسانی و ایجاد تغییرات در طرح کانکس بازیافت رسید. که این بار کانکس ساز  با ایجاد تغییرات چشمگیری در نما و نوع مصالح کاربردی این سازه نوعی کانکس بازیافت جدید را روانه بازار کردند.

مشخصات فنی

با ابعاد حدود چهارده متر مربع یعنی طول 6 متر و عرض 2.4 متر تولید گردیده

داخل کانکس نیز یک اتاق اداری کوچک برای بایگانی و محل نشستن متصدی تعبیه و روی دیواره های داخلی نیز قفسه هایی برای قرار دادن پسماندها تعبیه گردید.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس ترموود

کانکس سوییت 20 متری

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword