کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه یکی از پر کاربرد ترین محصولات کانکس ساز است. کاربری این کانکس برای قرار دادن دوچرخه در اختیار عموم دارای مزایای بسیاری است. که از مهمترین آنها کاهش آلودگی هوا، کمک به سلامت جسمی و روانی شهروندان و همچنین ایجاد یک شهر سلامت و پویا است. البته این امر با تلاش و همت زیادی میسر شده است. چرا که استفاده از این نوع وسیله نیازمند آماده سازی زمینه های بسیاری است. که مهمترین آنها ایجاد مسیر مخصوص دوچرخه در فضای شهری است.

در برخی مکان ها با چالش ها و دشواری های زیاد همراه است. چرا که امنیت عابرین پیاده و استفاده کنندگان از دوچرخه باید در اولویت قرار داشته باشد. هرچه استفاده از این نوع وسایل در شهر بیشتر شود. نشان از فرهنگ بالای شهروندان دارد. که باعث بالا رفتن سلامت عمومی شهر می شود. پس از نصب اولین نمونه های کانکس ایستگاه دوچرخه در تهران بسیاری از شهرها نیز از آن استقبال نمودند. و حدالمقدور در مکان هایی مانند پارک های جنگلی و محله های کم تردد از لحاظ اتومبیل اقدام به این کار نمودند. و همین امر باعث گسترش بیش از پیش این موضوع در سطح کشور گردید.

مشخصات فنی

توضیحات فنی و نوع مصالح بکار رفته در کانکس ایستگاه دوچرخه تا حد زیادی تحت تاثیر کاربری آن است. و از این رو استفاده از نمای کامپوزیت جهت مطابقت بیشتر آن با ساختمان های اداری و همچنین قابلیت انتخاب رنگ های جذاب در طراحی کانکس برای این منظور انتخاب شد.

از طرفی برای اینکه بتوان دید خوبی به داخل ایجاد نمود. تا دوچرخه ها از بیرون قابلت رویت باشد. و بتواند مخاطب را به سمت خود جذب کند.

در بدنه این کانکس جداره بزرگ شیشه ای از نوع سکوریت تعبیه شده است. روی این شیشه سکوریت در ساعات غیر کاری مانند هنگام شب با کرکره برقی های تعبیه شده است. در آن پوشانده و تا بازگشایی مجدد کانکس آن را در برابر سرقت محافظت می نماید.

نور پردازی خارجی آن از طریق چراغ های هالوژن تعبیه شده بر روی تاج انجام می گیرد. که باعث زیبایی آن در هنگام شب و از طرفی روشن شدن فضای جلویی کانکس می گردد.

شاسی و اسکلت از تیر آهن های نمره 16 و پروفیل های سنگین با ضخامت 2 میلیمتر است. که پس از اجرا به وسیله آستری و ضد زنگ در برابر فرسایش مقاوم سازی شده است. تا بتوان از آن در مناطق مرطوب شمال کشور نیز استفاده کرد.

مراحل ساخت کانکس ایستگاه دوچرخه

طراحی و ساخت کانکس ایستگاه دوچرخه در زمان اولین سفارش شهرداری تهران آغاز شد. در آن زمان تولید نمونه های اولیه دارای چالش های بسیاری بود. چرا که تا کنون نمونه مشابهی از آن وجود نداشت. و می بایست در ساخت آن جوانب مختلفی را مد نظر قرار می دادیم. اما خیلی زود با اتمام مراحل ساخت نمونه های ابتدایی تولید آن بصورت روتین در آمده و تعداد بیشتری در مدت زمان کمتری ساخته شد. البته در سال های بعد تغیرات کوچکی در ساختار آن پدید آمد. و جزییات آن کمی تغییر نمود. اما کلیت کانکس و هویت آن همچنان مانند اولین نمونه های ساخته شده کانکس ایستگاه دوچرخه می باشد.

انواع کانکس ایستگاه دوچرخه

همانگونه که در توضیحات بالا شرح داده شد کانکس ایستگاه دو چرخه در ابتدا بصورت سفارشی و فقط برای یک سازمان طراحی و تولید شد. اما ظاهر زیبا و کارآیی آن باع بوجود آمد انواع دیگری از آن شد. حتی سازمان ها و ارگان های دیگر برای استفاده از آن درون مجموعه خود و برای پرسنل خود اقدام به تهیه و نصب آن نمودند. که شرکت های بزرگ و پادگان های نظامی نمونه های بارز این موارد می باشند. کمی بعد تر از آن به عنوان ایستگاه اسکیت سواری و اسکیت های برقی درون پارک ها نیز استفاده شد. که اگر چه به لحاظ رنگ و ابعاد با یکدیگر متفاوت بودند. اما در کلیت جز انواع کانکس ایستگاه دوچرخه محسوب شده و به فعالیت پرداخته اند.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس فانتزی

کانکس سوپر مارکت

کانکس اتاق انتظار

مشاغل پر درآمد با کانکس

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword