کانکس ایزوله

کانکس ایزوله کانکس ایزوله کانکس ایزوله کانکس ایزوله کانکس ایزوله کانکس ایزوله

کانکس ایزوله

کانکس ایزوله

کانکس ایزوله یکی دیگر از محصولات مهم و پر کاربرد کانکس ساز می باشد. کانکس ایزوله به کانکسی گفته می شود که دارای قسمت یا بخشی جداسازی شده Isolated و مجرد از بقیه فضای کانکس باشد. گاهی کل فضای کانکس نیز می تواند از فضای بیرون آن ایزوله باشد. این کانکس در حوزه کانکس درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. بدین منظور بخشی از فضای کانکس یا همان پارتیشن ایزوله به لحاظ دسترسی عمومی دارای محدودیت بوده و مورد حفاظت ویژه‌ای قرار می‌گیرد.

امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا (COVID-19) و اهمیت و ضرورت استفاده از کانکس‌های پیش ساخته، نیاز به انواع کانکس درمانی، کانکس ایزوله و کانکس نمونه گیری، کانکس ویژه غربالگری کووید ۱۹ بیش از پیش احساس می‌شود. این کانکس پیش ساخته قابل جابجایی دارد. برای این منظور در هر جایی که نیاز باشد. و با توجه به کاربرد آن می‌تواند استقرار یابد. اگر به دنبال اطلاعات و دانستنی‌های جامعی درباره این گونه کانکس ها هستید، با کانکس ساز همراه باشید.

بخش یا پارتیشن دیگری از کانکس ایزوله می تواند از دسترسی عمومی برخوردار باشد. یا بسته به کاربرد آن، تنها یک یا چند نیروی انسانی یعنی پرسنل به آنجا دسترسی داشته باشند. در این حالت بخش یا پارتیشن عمومی کانکس، می تواند مانند یک کانکس اداری باشد. و از طراحی و امکانات کانکس اداری نیز برخوردار خواهد بود. فرق کانکس معمولی با کانکس ایزوله در این است که این کانکس کلا دارای عایق تزریق مواد پلی اورتان می باشد. اهم از بدنه ها، سقف و کف کانکس. ولی کانکس معمولی فقط بدنه ها و سقف دارای عایق با مواد پلی اورتان می باشد. و کف دارای عایق نیست.

مشخصات فنی کانکس ایزوله

 • شاسی تماما ناودانی و قوطی فابریک، فاصله بین رامها 50cm می باشد.
 • کف کانکس هم از لحاظ تزریق هم از لحاظ جنس فوقانی کف بستگی به سفارش متقاضی دارد.
 • ساندویچ پانلهای بدنه، سقف، سینه جلوی اتاق بضخامت 5cm،در کلاف چوب روسی ورقهای داخلی و بیرونی می باشد.
 • دور و رنگ آلوزینگ شده 0/7 تزریق شده با مواد پلی اورتان با دانیسیته 48-45 می باشد.
 • دربها، ساندویچ پانل در قالب چوب روسی کلاف شده توسط پروفیل دو قلابه (Nevpa)جهت آبندی هرچه بهتر کانکس به طوری که درصورت بسته بودن دربها، هیچ گونه نفوذی از دربها چه هوا و چه آب غیر ممکن می شود.
 • یراق آلات تمام استیل ،قفلها کتابی سوئیچ دار استیل می باشد.
 • چهار چوب دور درب استیل می باشد و در صورت درخواست مشتری قابل تغییر به آهن می باشد. که در این صورت چهار چوب آهن با رنگ درجه یک 21 اتومبیلی پوشیده خواهد شد. که در مقابل نور خورشید و سرما و فشار دستگاه کارواش مقاوم می باشد.
 • کلاف کشی بیرونی اتاق با نبشی 6*16 سانتی متری آلومینیومی باروکش رنگ کوره ای می باشد.
 • اتصال بدنه ها، سقف و نبشی ها تماما با پرچ درجه یک فولادی است.
 • آبندی دو مرحله ای در زیر کار، که درمعرض سایش نباشد. و دومی روی کار که قابل روئیت است. هر دو در سه مرحله، اول کلینر، دوم پرایمر، سوم چسب پلی اورتان گرید اتوماتیک انجام می شود.
 • روشنایی کانکس چهار عدد چراغ ولویی در چهار گوشه بیرونی بالای اتاق، چهار عدد چراغ خطر روی سپر دوبل ترانزیتی، نصب چراغهایLED ترانزیتی در دو طرف زیر کانکس، نصب چراغهای LED در داخل جهت روشنایی داخلی و دو عدد سه گوش شبرنگ روی سپر می باشد.
 • اتاقهایی که جهت کامیون و یا کامیونت ساخته می شوند، دارای اقلام ذیل می باشند. سپر دوبل ترانزیتی با تزئینات، چهار عدد گل پخش کن، نگهدارنده درب عقب، جعبه ابزار.

امکانات کانکس ایزوله

به طور کلی یک این کانکس حداقل از ۲ پارتیشن ایزوله (دسترسی بسیار محدود) و پارتیشن پرسنل یا بخش عمومی (دسترسی غیر محدودتر)، طراحی و ساخته می‌شود. گرچه این سازه از امکانات حداقلی یک کانکس و تجهیزات عمومی یک کانکس پیش ساخته برخوردار می باشد. اما به نظر می رسد. این گونه کانکس‌ها باید از امکاناتی ویژه و غالباً بهداشتی (که در ادامه خواهد آمد) جهت عملکرد بهتر برخوردار باشند.

 • تعبیه کف شور: از امکانات ویژه یک این کانکس می توان به تعبیه کف شور اشاره کرد که برای اعمال پروتکل‌های بهداشتی بسیار ضروری است.
 • تجهیزات بهداشتی: برخورداری از امکانات بهداشتی برای پرسنل نظیر روشویی پدالی، وسایل و تجهیزات بهداشتی، مواد ضد عفونی.
 • محل سطل های زباله: استقرار سطل های زباله و تعبیه محلی مخصوص زباله های عفونی و غیر عفونی
 • درب چشمی تعبیه درب چشمی (با سنسور حرکتی) مخصوص ورود به (یا خروج از) فضای ایزوله شده کانکس در صورت نیاز.

خرید کانکس ایزوله

کانکس ساز بعنوان بزرگترین تولیدکننده انواع کانکس و سازه‌های پیش ساخته استاندارد، با داشتن مشاوران توانمند، مفتخر است که راهنمای مشتریان خود در این زمینه باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید کانکس و سفارش ساخت انواع کانکس‌های مذکور (کانکس درمانگاه، کانکس بیمارستان و غربالگری، انواع کانکس ایزوله و نمونه گیری)، می توانید با تماس حاصل فرمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت هرگونه کانکس و ساختمان پیش ساخته، می‌توانید از صفحه قیمت کانکس نیز اقدام نمایید.

کاربرد کانکس ایزوله

این کانکس ویژه نمونه گیری از بیماران سرپایی مشکوک به کرونا با هدف پیشگیری از انتشار ویروس طراحی و راه اندازی شده است. این کانکس در گروه پیشگیری و مقاومت بیماری‌های واگیر با هدف حفظ ایمنی و سلامت شخص نمونه‌گیر طراحی شده است. در صورت نیاز سایر مراکز و دانشگاه‌های کشور، کانکس ساز آمادگی این را دارد. که کانکس مورد نظر را به تولید و به مصرف کننده برساند.

زير سازی و رنگ شاسی اتاق های ایزوله

پس از مونتاژ، تمامي سطوح و اتصالات جوشكاري شده از نظر تابیدگی و نا همگني توسط واحد كنترل كيفيت کنترل می شود. و سپس شاسي به مرحله شات بلاست هدایت می گردد. کانکس ساز دارای سالن مجهز به شات بلاست مطابق استاندارد جهاني است. كه برای تمیزکاری،‌ پلیسه زدائی و از بين بردن هرگونه زنگ زدگي سطوح قطعات از آن استفاده مي شود. به اين ترتيب كليه سطوح شاسي برای مرحله رنگ و نقاشی به بهترین نحو آماده مي‌ شود.

بعد از شات بلاست شاسي اسيد شويي مي ‌شود. تا هرگونه چربي و روغن روي آن از بين برود (چربي زدايي). با آماده شدن زيرسازي، آستر اپوكسي در سالن مخصوص، كه مجهز به كوره هاي گرمكن با حرارت بالا و كنترل شده مي باشد. پاشيده و خشك مي ‌شود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword