کانکس اداری 40 متری

کانکس اداری 40 متری کانکس اداری 40 متری کانکس اداری 40 متری کانکس اداری 40 متری کانکس اداری 40 متری کانکس اداری 40 متری

کانکس اداری 40 متری

کانکس اداری 40 متری

کانکس اداری 40 متری یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس ساز می باشد. کانکس اداری یا دفتری سازه ای پیش ساخته است که بعنوان دفتر کار یک تیم اداری یا بعضا اتاق مهندسین و مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه دارای پلان های متفاوتی می باشد. هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود از آن و تعداد پرسنلی که قرار است در آن مستقر شوند. و همینطور بسته به نوع خدماتی که می خواهند ارائه دهند. طرحی را در نظر می گیرند. که طبیعتا همه آنها با یکدیگر متفاوت است.

کاربرد کانکس اداری 40 متری

از دیگر مسائلی که در انتخاب نوع آن تاثیر گذار است، محل استفاده آن بوده است. بطور مثال وقتی قرار باشد کانکس بروی پشت بام و در واقع به عنوان یک طبقه به ساختمان اضافه شود. با وقتی که قرار است داخل یک محوطه مورد استفاده قرار گیرد متفاوت است. از همین رو پیشنهاد ما برای انتخاب یک دفتر اداری پیش ساخته متناسب با نیاز شما این است. که کاربری های آن تعریف، نیاز ها مشخص و ابعاد مورد نیاز یا همان مساحتی که برای این کار در اختیار داریم را تعین کرده. پس از آن اگر در میان نمونه های موجود از محصولات کانکس ساز سازه ای مطابق با نیازمان یافتیم خرید می کنید. در غیر این صورت سفارش طراحی و ساخت یک کانکس اداری اختصاصی را بدهیم. که با ویژگی های مد نظرمان مطابقت داشته باشد.

نمای داخلی کانکس اداری 40 متری

فضای داخلی این کانکس باید به گونه ای باشد. که رفت و آمد کارمندان تداخلی در عملکرد یکدیگر ایجاد نکند. همچنین بخشهای مختلف که دارای روابط کاری وابسته ای در فضای داخل این کانکس می باشند. به یکدیگر نزدیک باشند. و اگر در کانکس های مجزا هستند، در صورت امکان دفاتر آنها در مجاورت یکدیگر قرار داشته باشد.

نکته بعدی در ارتباط با داخل این سازه، میزان نور گیری مورد نیاز و یا روشنایی به وسیله چراغ ها می باشد. که باید تامین کننده روشنایی مورد نیاز جهت انجام امور و مکاتبات اداری باشد.

مشخصات فنی

کانکس اداری 40 متری باید دارای شرایط و امکاناتی منحصر باشد. تا با بقیه کانکس ها متفاوت و جوابگوی نیاز کاربر باشد. از جمله مهمترین آنها به این قرار است.

درب آن باید در ابعادی باشد که جوابگوی رفت و آمد زیاد باشد. و برای بردن میز و صندلی های اداری به داخل آن باشد. همچنین محل قرار گیری درب این کانکس بهتر است در جایی باشد. که بتوان فضای انتظاری برای مراجعه کننده در نظر گرفت. و رفت و آمد ها مزاحمتی برای کارمندان ایجاد نکند. پیشنهاد می شود از درب ضد سرقت یا درب های کشویی با شیشه سکوریت استفاده شود.

کف کانکس باید کاملا قرص و محکم باشد. و در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار لرزه نگردد.برای اینکه اتفاق نیفتد یا به حداقل برسد. پیشنهاد می کنیم شاسی آن بصورت دور کلاف از تیر آهن نمره ۱۶ بوده و همچنین تیر آهن هایی از وسط شاسی به کلاف دور متصل شوند تا لرزه وسط کف کانکس اداری را بگیرند. بهتر است برای کف کانکس از تخته ضد آب با کفپوش طرح پارکت و یا از سرامیک با ملات ماسه سیمان استفاده شود. تا هم نظافت و شستشوی کف سهولت یابد. و هم در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار فرسودگی نگردد.

ارتفاع دیواره ها، در واقع فاصله کف تا زیر سقف از داخل کانکس اگر کانکس اداری با سقف شیب دار است. در کوتاه ترین جا ۲٫۲ متر و در بلندترین جا ۲٫۷ مناسب می باشد. و اگر سقف صاف بوده و یا سقف کاذب دارد. فاصله ۲٫۵ تا ۲٫۶۵ متر مناسب می باشد.

ابعاد و محل پنجره ها باید طوری باشد تا تامین کننده نور فضای داخلی است. در هنگام طراحی آن باید به این نکته که محل قرار گیری میز و تجهیزات اداری و محل نشستن مراجعین توجه کرد. تا با محل قرار گیری پنجره ها تداخل ندارد. براحتی بتوان پنجره ها را باز و بسته کرد. تا هوای درون سازه را تهویه کند. برای جلو گیری از اتلاف انرژی و ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل فضا، از پنجره های دو جداره استفاده شود.

فضاهای فرعی مثل آبدارخانه و سرویس بهداشتی، اتاق تکثیر و کپی، صندوق و خیلی فضاهای دیگر که نیاز یک فضای اداری است. را می توان در این کانکس گنجاند که بستگی به کاربری و نیاز خریدار دارد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword