کانکس اداری ترموود

کانکس اداری ترموود کانکس اداری ترموود کانکس اداری ترموود کانکس اداری ترموود کانکس اداری ترموود کانکس اداری ترموود

کانکس اداری ترموود

کانکس اداری ترموود

کانکس اداری ترموود یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس ساز می باشد. کانکس اداری یا دفتری سازه ای پیش ساخته است. که بعنوان دفتر کار یک تیم اداری یا بعضا اتاق مهندسین و مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از متریال ترموود در نما ایجاد سازه ای زیبا و هماهنگ با محیط های طبیعی است. همچنین در بعضی مواقع بصورت ترکیبی با متریال های دیگر نیز می توان از چوب استفاده کرد. که اگر هارمونی خوبی بتوان در این حالت ایجاد نمود. به نتایج قابل توجهی دست خواهیم یافت.

طراحی کانکس اداری ترموود

این سازه دارای پلان های متفاوتی است. هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود از آن و تعداد پرسنلی که قرار است در آن مستقر شوند. و همینطور بسته به نوع خدماتی که می خواهند ارائه دهند. طرحی را در نظر می گیرند. که طبیعتا همه آنها با یکدیگر متفاوت است.

کاربرد کانکس اداری ترموود

از همین رو پیشنهاد ما برای انتخاباز دیگر مسائلی که در انتخاب نوع آن تاثیر گذار است، محل استفاده آن بوده است. بطور مثال وقتی قرار باشد کانکس بروی پشت بام و در واقع به عنوان یک طبقه به ساختمان اضافه شود. با وقتی که قرار است داخل یک محوطه مورد استفاده قرار گیرد متفاوت است. یک دفتر اداری پیش ساخته متناسب با نیاز شما این است. که کاربری های آن تعریف، نیاز ها مشخص و ابعاد مورد نیاز یا همان مساحتی که برای این کار در اختیار داریم را تعین کرده. پس از آن اگر در میان نمونه های موجود از محصولات کانکس ساز سازه ای مطابق با نیازمان یافتیم خرید می کنید. در غیر این صورت سفارش طراحی و ساخت یک کانکس اداری اختصاصی را بدهیم. که با ویژگی های مد نظرمان مطابقت داشته باشد.

روش ساخت

اولین روش این است که کاملا از چوب های طبیعی استفاده کنیم. که در این حالت یا باید از نوع ترموود و یا چوب روش استفاده شود. که دارای نمای ظاهری زیبا و مقاومت نسبی بالاتری برای استفاده در نما تحت شرایط جوی مختلف را دارند. از مزایای این روش می توان به زیبایی بسیار بالای ظاهری آن اشاره نمود. و از معایب آن نیز بالا بودن هزینه های تولید به علت استفاده از چوب طبیعی است. و مشکل بعدی نیز اشتعال پذیری این کانکس ترموود اشاره کرد. که خب متریال چوب به علت ذات خود قابل اشتعال بوده و گریزی از این امر نیست.

روش بعدی برای این کار استفاده از متریال های با طرح چوب می باشد. که آنها نیز به نوبه خود دارای تنوع می باشند. اما مهمترین آنها استفاده از چوب پلاست، ورق سایدینگ طرح چوب، فایبرگلاس های طرح چوب، ساندویچ پانل طرح دار می باشد. که هرکدام در جای خود می توانند کاربردی و حلال این مشکل باشند. که هم مزایا و زیبایی چوب را داشته و هم از معایبی که پیش تر گفته شد جلو گیری کنیم. اما صادقانه باید گفت که نماهای مصنوعی این کانکس هرگز از نظر زیبایی نتوانسته اند بطور کامل جای چوب طبیعی را بگیرند. اما دلایلی که ذکر شد باعث افزایش روز افزون این مصنوعات می باشد.

داخل کانکس اداری ترموود

فضای داخلی این کانکس باید به گونه ای باشد. که رفت و آمد کارمندان تداخلی در عملکرد یکدیگر ایجاد نکند. همچنین بخشهای مختلف که دارای روابط کاری وابسته ای در فضای داخل این کانکس می باشند. به یکدیگر نزدیک باشند. و اگر در کانکس های مجزا هستند، در صورت امکان دفاتر آنها در مجاورت یکدیگر قرار داشته باشد.

نکته بعدی در ارتباط با داخل این سازه، میزان نور گیری مورد نیاز و یا روشنایی به وسیله چراغ ها می باشد. که باید تامین کننده روشنایی مورد نیاز جهت انجام امور و مکاتبات اداری باشد.

نمای بیرونی کانکس اداری ترموود

برای طراحی و تولید هر کانکس جهت اجرای نمای بیرونی کانکس و نمای داخلی آن، می توان از ابزار و مصالح متفاوتی متناسب با نیاز هر مشتری استفاده نمود. برای ساخت انواع کانکس  و کانکس اداری ترموود می توان از مصالح متفاوتی همچون ساندویچ پانل، سایدینگ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ترموود، نمای دکوراتیو و… استفاده کرد. هر یک از مواد و مصالح در زمینه های کاربری مناسب به خود، عملکرد بهتری را ارائه می دهند.

مشخصات فنی

کانکس اداری ترموود باید دارای شرایط و امکاناتی منحصر باشد. تا با بقیه کانکس ها متفاوت و جوابگوی نیاز کاربر باشد. از جمله مهمترین آنها به این قرار است.

درب آن باید در ابعادی باشد که جوابگوی رفت و آمد زیاد باشد. و برای بردن میز و صندلی های اداری به داخل آن باشد. همچنین محل قرار گیری درب این کانکس بهتر است در جایی باشد. که بتوان فضای انتظاری برای مراجعه کننده در نظر گرفت. و رفت و آمد ها مزاحمتی برای کارمندان ایجاد نکند. پیشنهاد می شود از درب ضد سرقت یا درب های کشویی با شیشه سکوریت استفاده شود.

کف کانکس باید کاملا قرص و محکم باشد. و در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار لرزه نگردد.برای اینکه اتفاق نیفتد یا به حداقل برسد. پیشنهاد می کنیم شاسی آن بصورت دور کلاف از تیر آهن نمره ۱۶ بوده و همچنین تیر آهن هایی از وسط شاسی به کلاف دور متصل شوند تا لرزه وسط کف کانکس اداری را بگیرند. بهتر است برای کف کانکس از تخته ضد آب با کفپوش طرح پارکت و یا از سرامیک با ملات ماسه سیمان استفاده شود. تا هم نظافت و شستشوی کف سهولت یابد. و هم در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار فرسودگی نگردد.

ارتفاع دیواره ها، در واقع فاصله کف تا زیر سقف از داخل کانکس اگر کانکس اداری ترموود با سقف شیب دار است. در کوتاه ترین جا ۲٫۲ متر و در بلندترین جا ۲٫۷ مناسب می باشد. و اگر سقف صاف بوده و یا سقف کاذب دارد. فاصله ۲٫۵ تا ۲٫۶۵ متر مناسب می باشد.

ابعاد و محل پنجره ها باید طوری باشد تا تامین کننده نور فضای داخلی است. در هنگام طراحی آن باید به این نکته که محل قرار گیری میز و تجهیزات اداری و محل نشستن مراجعین توجه کرد. تا با محل قرار گیری پنجره ها تداخل ندارد. براحتی بتوان پنجره ها را باز و بسته کرد. تا هوای درون سازه را تهویه کند. برای جلو گیری از اتلاف انرژی و ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل فضا، از پنجره های دو جداره استفاده شود.

فضاهای فرعی مثل آبدارخانه و سرویس بهداشتی، اتاق تکثیر و کپی، صندوق و خیلی فضاهای دیگر که نیاز یک فضای اداری است. را می توان در این کانکس گنجاند که بستگی به کاربری و نیاز خریدار دارد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword