کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه کانکس آرایشگاه کانکس آرایشگاه کانکس آرایشگاه کانکس آرایشگاه کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه سازه ای پیش ساخته است که از نام آن بخوبی می توان به کاربرد آن پی برد. این سازه که توسط کانکس ساز طراحی و تولید می گردد. دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که در ادامه به آن پرداخته ایم. اما قبل از آن به کاربرد و مکان های مورد نیاز و اینکه چرا از این سازه در چنین مکان هایی استفاده می شود خواهیم پرداخت.

محل کاربرد کانکس آرایشگاه

ترمینال های مسافر بری، فرودگاه ها، نمایشگاه های بین المللی و حتی سالن های همایش بزرگ همه جز آن دسته از فضا هایی هستند. که افراد برای قرار ملاقات های مهم و به دلیل صرفه جویی در زمان ممکن است نیاز به آرایشگاه سریع و آراستن ظاهر خود باشند. تا آمادگی لازم برای حضور در یک همایش یا دیدار با افراد خاصی را داشته باشند. از این رو قرار دادن کانکس آرایشگاه در چنین مکان هایی نوعی نیاز تلقی شده است. که در سالهای اخیر با تهیه و نصب آن در این محل ها همواره شاهد استقبال مردم از آن بوده ایم.

حتی گاها در کنار کانکس آرایشگاه فروشگاه های کوچک کفش و لباس نیز احداث می کنند. که گاها آنها نیز مانند کانکس مغازه ای است. تا افراد بتوانند حتی پوشش خود را در صورت نیاز تغییر دهند. و نیاز های اولیه خود را در تامین پوشاک خیلی سریع برطرف نمایند. البته این به منظور احداث فروشگاه بزرگ نیست. و فقط برای در دسترس بودن و در جهت افزایش رضایت مسافر یا عموم حاضرین در چنین فضاهایی بوجود آمده است. ناگفته نماند که با توجه به بازخورد بعمل آمده از فروش نسبی خوبی نیز برخوردار بوده اند.

مشخصات فنی

معمولا قصد مردم از مراجعه به آرایشگاه آراستن ظاهر خود است. و همین جمله خود گویای این مطلب است که ظاهر یک آرایشگاه پیش ساخته نیز باید دارای زیبایی و طراحی خاص باشد. با استفاده از طرح ها، مصالح، تکنیک های نورپردازی و ترکیب رنگ های مختلف می توان این زیبایی ظاهری را برای این کانکس فراهم نمود.

از نظر مشخصات فنی و اصول مهندسی نیز می بایست کانکس آرایشگاه حداقل دارای 14 متر مربع فضای داخلی باشد. با کف از نوع سرامیک و دیوار پوش های قابل شستشو باشد. تا تمامی نکات بهداشتی رعایت شود. همچنین فضا های داخلی کمی متفاوت تر از یک کانکس اداری و دارای میز کار، فضای انتظار مشتریان، روشویی برای شستشوی سر به اندازه کافی باشد. تا روابط کاربری صحیحی درون کانکس آرایشگاه پدید آید. حدالمقدور باید جداره شیشه ای برای ورود نور طبیعی به داخل فضا در چنین سازه ای وجود داشته باشد. اما در صورتی که چنین شرایطی فراهم نباشد. می توان از طریق نور پردازی با چراغ های هالوژنی این امر را میسر نمود.

ساخت و نصب کانکس

معمولا کانکس آرایشگاه در کارخانه تولید می شود. و بصورت یکجا به محل منتقل و در برخی شرایط به دلیل محدودیت های موجود این کانکس را در محل اجرا می کنند. محل نصب آن نیز باید به گونه ای در حاشیه محل تردد مسافر یا مراجعین باشد. که راهروها و دالان های فرعی و حتی گوشه حیاط بهترین گزینه ها در این مورد می باشد. از آنجایی که در اکثر مواقع کاربری آنها آرایشگاه مردانه باشد. از نظر میزان دید خارجی دارای محدودیت خاصی نیست. اما در صورتی که کاربری آن آرایشگاه زنانه باشد. می بایست فیلتر های لازم جهت دسترسی یا دید غیر مستقیم در جهت حفظ حریم داخل ایجاد گردد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مقالات مشابه:

کانکس ویلایی، فروش کانکس، کانکس اجرا در محل، کاربرد کانکس، کانکس اتاق تمیز

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword