خانه پیش ساخته 30 متری

خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری خانه پیش ساخته 30 متری

خانه پیش ساخته 30 متری

خانه پیش ساخته 30 متری

خانه پیش ساخته 30 متری یکی از محصولات پر فروش گروه صنعتی کانکس ساز است. تفاوت این نوع ویلا با ویلای معمولی در این است که این کانکس قابلیت حرکت و انتقال دارد. و آن را در مکانی دیگر می سازند. و سپس به محل نصب می برند. در ابعاد 18 متر مربع ساخته شده است. خانه های پیش ساخته که در طراحی های متعدد آن خطوط معماری مدرن جلب توجه می نمایند.

دارای فضاهای داخلی وسیع که ارمغان آور راحتی هستند می باشند. فضاهای زندگی در این ساختمان ها از طراحی گرفته تا ایمنی ساختمان توسط متخصصین مجرب ایجاد شده و از طریق تکنولوژی نسل جدید سیستم های بدون جوش و پیچ و مهره ای کانکس ساز در کارخانه مدرن بصورت پیش ساخته تولید شده اند.

خانه پیش ساخته 30 متری که پس از تولید سریع، توسط متخصصین کانکس ساز در محل برپا می گردند. با قیمت های بسیار مناسب بصورت آماده جهت بهره برداری تحویل داده می شوند. از این نوع ویلا می توان هم به عنوان یک سازه پیش ساخته مستقل و زیبا که در زمان سریع آماده و قابل بهره برداری بوده استفاده کرد.

در کل این خانه پیش ساخته بدین مفهوم است که متخصصین مربوطه نسبت به درخواست کارفرما سازه‌ هایی را طراحی می‌کنند. که قابلیت انتقال داشته باشند. با توجه به مصالحی که دارد تا حدودی سبک هستند. و به هر کجا که بخواهند می‌توانند انتقال دهند. برای انتقال آسان این نمونه از ساختمان ها، اشخاص در مکان‌ های مورد نظرشان، مانند باغ ها و زمین‌های شخصی شان به جای ساخت ویلاهای آجری، تمایل به ساخت این نوع از ویلاها دارند.

روش ساخت

روش ساخت خانه پیش ساخته 30 متری متفاوت است. برای مثال یک نوع ویلای پیش ساخته وجود دارد، که برای ساخت آن از ساندویچ پانل آماده استفاده می گردد. همچنین در آنها از عایق پلی اورتان نیز استفاده می‌گردد، تا عایق انرژی باشند. به همین دلیل گفته می‌شود. این گونه کانکس ویلایی که از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند. برای مناطقی که آب و هوای سرد دارند، مناسب ترند. نوع دیگری از ویلاهای پیش ساخته وجود دارد. که برای ساخت آن از پروفیل ‌های آهنی و البته ورق‌های گالوانیزه استفاده می کنند.

به این نوع ویلاها خانه های مدولار می گویند. میان ستون‌های اسکلتی این نوع ویلاها از عایق پلی استایرن و عایق فوم استفاده می‌گردد. تا خروج انرژی به حداقل برسد. برای ویلاهای نوع اول، یعنی ویلاهایی که در آن‌ها از ساندویچ پانل استفاده می‌شود. جهت زیباسازی از دیوار پوش‌های مختلف و برای ویلاهای نوع دوم از دیوار پوش‌های PVC استفاده می‌گردد.

روش‌های دیگر برای ساخت خانه پیش ساخته 30 متری وجود دارد. که شامل برخی از چوب جهت ساخت ویلای پیش ساخته استفاده می‌کنند. اما بخاطر قیمت زیاد چوب های مرغوب، کمتر از آن ها استفاده می گردد. این سازه های پیش ساخته را می توان در چندین طبقه احداث نمود. همچنین این ویلاها همانند ویلاهای معمولی از امکاناتی از جمله حمام، دستشویی، راهرو، آشپزخانه، کمد دیواری، لوستر و موارد این قبیل برخوردار اند. ویلای پیش ساخته هر نوعی که باشد از لحاظ زیبایی رضایت بخش و قابل سکونت است. و می توان برای زیبا سازی بیشتر آن از دیوار پوش های گوناگون و مخصوص همین کار استفاده کرد

سیستم گرمایشی و سرمایشی

سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه پیش ساخته 30 متری کاملا مشابه خانه های مسکونی می توان از انواع روش های متداول مانند سیستم پکیج و رادیاتور، بخاری گازی یا برقی، کولر با قابلیت گرما زایی و روش های متداول دیگر استفاده نمود. اینکه کدام مورد اجرا شود. و کدام یک نه،بستگی به موقعیت زمین و ویلا دارد.

از جمله موارد می توان به دسترسی یا عدم دسترسی به گاز شهری، آب و دیگر امکانات مورد نیاز، اشاره کرد. توجه داشته باشید که سیستم گرمایش و سرمایشی اعمم از آبگرمکن، پکیج و کولر گازی جز خدمات تولید کننده نیست. و خریدار خود باید آنها را تهیه و نصب کند. بطور حدودی می توان عمر مفید سازه های پیش ساخته را بین 25 تا 35 سال تخمین می زنند. اما در صورت استفاده صحیح، بیش از این سالها عمر مفید داشته و با یک بازسازی دوباره کارآمد و زیبا می گردد.

امکانات داخلی

امکانات داخلی هر سازه با دیگری متفاوت است. و بر اساس درخواست خریدار تعیین می گردد. اما بطور کلی همه آنها دارای سرویس بهداشتی و حمام به همراه روشویی بوده که لوله کشی و شیر آلات آنها کامل و آماده استفاده می باشد. کابینت آشپز خانه، سینک، هود، گاز صفحه ای، کمد دیواری، لوستر، درب ضد سرقت، پنجره های دو جداره با حفاظ فلزی از دیگر امکانات فضای داخلی ویلای پیش ساخته می باشند. اما امکانات دیگری مانند سرویس فرنگی، سونا بخار با دیوار های شیشه و دیگر امکانات لوکس نیز با توجه به سلیقه و علایق مشتری می تواند به آن اضافه گردد.

مجوز ویلای پیش ساخته

از معمول ترین سوال ها این است که آیا برای نصب خانه پیش ساخته 30 متری نیاز به مجوز است؟ این مورد در مناطق مختلف، متفاوت است. چرا که در این سالها قانون های مختلفی در این موارد وضع شده است. اما چیزی که بدیهی است این است. که اگر متراژ زیر 40 متر مربع بوده و سازه از نوع ویلای پیش ساخته باشد. که به فونداسیون متصل نبوده مشکلی ندارد. اما برای متراژهای بالاتر و یا نوع کانکس دوبلکس پیشنهاد می شود. ابتدا به شهرداری منطقه رفته و سپس اقدام به نصب کنید.

زیرسازی خانه پیش ساخته

بطور کلی تمامی موارد مرتبط با خود سازه به عهده تولید کننده بوده و مواردی که به ملک مرتبط است. مانند ساخت کرسی، ایجاد فضای سبز، ایجاد چاه فاضلاب، لوله کشی مناسب، برق رسانی و گاز از کنتور تا سازه وظیفه خریدار و یا مالک است. و سازنده فقط بنا را احداث می کند. اما جهت سهولت در کار ساخت کرسی و یا ایجاد یک محل برای قرار گرفتن سازه، راهنمایی های لازم را می کند.

برای رفع مشکلات و نقص های نقشه ساخت کرسی که هماهنگ با ویلای پیش ساخته باشد. را به آنها می دهد. این سازه پیش ساخته چه در سطح جهان و چه در کشور خودمان توانسته طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند. و هر روز نیز به تعداد این طرفداران اضافه می‌شود. ویلای پیش ساختهمعمولا از سازه‌های سبک یا سازه LSF ساخته می‌شود. و دارای مزیت‌ها و معایب مختص به خود هستند.

مزایای خانه پیش ساخته 30 متری

شما قرار است بخشی از درآمد خود را برای خرید ویلا کنار گذاشته و تا سال‌های طولانی از زندگی در این ویلا لذت ببرید. در نتیجه حق شما است که بدانید با خرید این سازه پیش ساخته ویلایی چه مزیت‌هایی نصیب شما خواهد شد.

مهم‌ترین مزیت خرید خانه های پیش ساخته این است. که ساخت آن بسیار سریع بوده و در کوتاه‌ترین زمان با وصل کردن سازه‌ها، می‌توانید در ویلای خود مستقر شوید. از آنجایی که مدت زمان ساخت این ویلاها کوتاه‌تر است. لذا هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود. داشتن ویلاهای پیش ساخته از نظر اقتصادی، به صرفه‌ تر از ساخت ویلا با مصالح ساختمانی است.

اگر شما از ویلاهای مرسوم و ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده کنید. نمی‌توانید ویلا را به محلی دیگر انتقال دهید. اگر قرار است در منطقه‌ای دیگر ویلا داشته باشید باید برای خرید یک ساختمان جدید اقدام کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته چنین مشکلی وجود دارد. این قبیل ویلاها قابلیت انتقال دارند. اگر بعد از مدتی تمایل داشتید در یک منطقه زیبای دیگر ساکن شوید. با جرثقیل می‌توانید ویلا را به محل جدید ببرید.

آنچه که در عصر حاضر برای بشریت اهمیت دارد. صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. چرا که منابع انرژی در حال کاهش است. و متاسفانه سوخت‌های فسیلی تجدیدناپذیر هستند. ویلاهای پیش ساخته با عایق بودن درب و پنجره، محیط داخلی را گرم نموده و در نتیجه مصرف انرژی کمتر خواهد بود.

شاید این ذهنیت برای شما شکل بگیرد. که مقاومت خانه پیش ساخته 30 متری نسبت به مصالح ساختمانی، کمتر است. اما جالب است بدانید که ویلاهای پیش ساخته به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند. که بسیار مقاوم به بلاهای طبیعی هستند. این قبیل ویلاها دارای استاندارد جهانی از نظر استحکام به زلزله هستند.

همه ما تمایل داریم محیط داخلی خانه و ویلا را متناسب با سلیقه خود طراحی کنیم. تا زندگی در این فضا لذت بخش باشد. با خرید ویلاهای پیش ساخته این امکان برای شما فراهم می‌شود. که هر آنگونه که می‌پسندید. چیدمان داخلی ساختمان را طراحی کنید.

یکی از مشکلاتی که در شمال کشور برای ساختمان‌ سازی وجود دارد. خراب شدن مواد ساختمانی در اثر رطوبت است. ویلاهای سنتی به دلیل آسیب از رطوبت، در مدت کوتاهی نیاز به بازسازی دارند. و همین مسئله، معضلی برای ساختمان‌سازی در این منطقه شده است. اما با خرید ویلاهای پیش ساخته این مشکل رفع می‌شود. متریال به کار رفته در سازه‌ها نسبت به رطوبت عایق هستند. و در نتیجه آسیبی نمی‌بینند.

مسئله‌ای که در زمینه ساختمان ‌سازی باید در نظر داشت. بازیافت مواد ساختمانی است. متاسفانه در مورد ویلاهای سنتی هر بار تخریب، مواد زیادی وارد محیط می‌شوند که بازیافت نمی‌شوند. و یا سرعت تجزیه آن‌ها کند است. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این مشکل وجود ندارد. مواد به کار رفته در این ویلاها به راحتی بازیافت شده و در سازه‌های جدید استفاده می‌شوند.

معایب

در کنار تمامی مزیت‌هایی که برای خانه پیش ساخته 30 متری بیان شد. لازم است از معایب این قبیل ساختمان‌ها نیز اطلاع داشته باشید. به هر حال هر سبک ساختمان‌سازی دارای مزایا و معایبی است. که برآیند آن‌ها باید معیاری برای تصمیم‌گیری باشد. به این معنا که اگر مزیت‌ها بیشتر از معایب بود. ساخت آن نما، انتخاب درستی است. در مورد ویلاهای پیش ساخته نیز برخی معایب وجود دارد.

به هر حال درست است که با خرید این سازه های پیش ساخته نیازی به هزینه در مورد مصالح ساختمانی نیست. ولی شما باید این ویلا را در یک زمین بنا نهید. به این معنا که نیاز به یک زمین خواهید داشت. از طرفی مجوزهای دولتی برای نصب این سازه های پیش ساخته شرط بسیار مهم برای این کار است.

در مورد ویلاهایی عادی که با مصالح ساختمانی بنا می‌شوند. شما می‌توانید هزینه‌ها را در چند مرحله پرداخت کنید. در نتیجه از نظر مالی در تنگنا نخواهید بود. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این امکان وجود نداشته و باید تمامی هزینه‌ها را به صورت یکجا پرداخت نمایید.

مهم‌ترین مورد که در خرید خانه پیش ساخته 30 متری باید در نظر گرفته شود. موقعیت زمین و تطابق آن با کانکس ‌ها است. بارها دیده شده است که به دلیل ناهمواری‌های زمین و مناسب نبودن موقعیت آن، نصب سازه‌ها به یکدیگر دچار مشکل شده و ساخت ویلا ممکن نخواهد بود. بنابراین قبل از هر چیز نقشه‌ای از محل زمین را به فروشندگان تحویل دهید.

شما در ویلاهای عادی می‌توانید اندازه کل ساختمان و هر کدام از بخش‌ها را متناسب با نیاز و سلیقه خود تعیین کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این امکان وجود ندارد. شما یک اندازه ثابت را خریداری خواهید نمود.

لازم است بدانید که نصب این کانکس های پیش ساخته در حیطه تخصصی هر فردی نیست. ساخت ویلاهای عادی را می‌توان به هر معمار سپرد. ولی این معماران نمی‌توانند ویلاهای پیش ساخته را نصب کنند.

نمای خانه پیش ساخته 30 متری

  • ویلای چوبی
  • ویلای ساندویچ پانل
  • ویلای پیش ساخته سمنت برد
  • ویلای پیش ساخته دو طبقه
  • ویلای پیش ساخته دوبلکس
  • ویلای پیش ساخته ترموود

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره

09121886896

تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword