کانکس کافی شاپ چوبی

Project Info
  • Category: کانکس
Project Details

کانکس کافی شاپ چوبی کانکس کافی شاپ چوبی یکی از دیگر از پروژه های زیبا و پر طرفدار کانکس ساز می باشد. این سازه از پر مصرف ترین کانکس ها و کیوسک ها در جهان می باشد. چون با یک هزینه کم و خلاقیت بالا می توان از آن درآمد مطلوب حاصل کرد. این سازه […]

More Project Details

کانکس کافی شاپ چوبی

کانکس کافی شاپ چوبی یکی از دیگر از پروژه های زیبا و پر طرفدار کانکس ساز می باشد. این سازه از پر مصرف ترین کانکس ها و کیوسک ها در جهان می باشد. چون با یک هزینه کم و خلاقیت بالا می توان از آن درآمد مطلوب حاصل کرد. این سازه از دیزاین و متریال مختلف ساخته می شود.

کسانی که کمی آگاهی نسبت به کافی شاپ دارند. و می دانند می توانند با نوآوری و خلاقیت بالا، محصول خوب و درجه یکی را در فروشگاه خود ارایه دهند. بجای هزینه بالای مغازه داری، این سازه را انتخاب می کنند. این کانکس را معمولا در محله های شلوغ و پر رفت و آمد شهر قرار می دهند. (در کنار متروها، میدانها، دانشگاهها). طراحی و نمای بیرونی این کانکس برای جذب مشتری بسیار مهم می باشد. و البته از آن مهمتر یک کافی و شیرینی خوب.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه کنید:

مشاوره رایگان

Enter your keyword