کانکس ویلایی مسکونی 54 متری

Project Info
  • Category: کانکس, کانکس ویلایی, ویلای پیش ساخته
Project Details

کانکس ویلایی مسکونی 54 متری کانکس ویلایی مسکونی 54 متری پروژه ای مدرن و حرفه ای که توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس ساز ساخته شده است. این ویلای پیش ساخته که در مدت زمان 20 روز ساخته شده است. یکی از سبک های کلاسیک ویلاهای پیش ساخته کانکس ساز است. اجرای فونداسیون توسط تیم اجرایی […]

More Project Details

کانکس ویلایی مسکونی 54 متری

کانکس ویلایی مسکونی 54 متری پروژه ای مدرن و حرفه ای که توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس ساز ساخته شده است. این ویلای پیش ساخته که در مدت زمان 20 روز ساخته شده است. یکی از سبک های کلاسیک ویلاهای پیش ساخته کانکس ساز است. اجرای فونداسیون توسط تیم اجرایی در مدت 5 روز ساخته شده است.

  • این کانکس ویلایی از دو مدول 27 متری در داخل کارگاه اجرا گردیده است. که پس از ساخت به محل مورد نظر توسط تریلر حمل شده و بهم اسمبل می شوند.
  • کانکس ویلایی مسکونی فوق دارای فضای بسته 36 متری که شامل دو اتاق خواب، حال و پذیرایی با آشپزخانه اپن و همچنین یک سرویس بهداشتی و حمام است.
  • کانکس فوق همچنین دارای یک تراس 18 متری سقف دار است.

متریال کار برده شده در ساخت کانکس

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896
تماس حاصل فرمایید. 

Enter your keyword