کانکس اداری و دفتری

Project Info
  • Category: کانکس
Project Details

کانکس اداری و دفتری کانکس اداری و دفتری توسط تیم طراحی و تولید کانکس ساز ساخته شده است. اغلب در نمایشگاه ها، کارخانه ها و پروژه هایی در حال ساخت و اجرا پیاده سازی می گردد. که قابلیت اجرای ساخت بنا به دایل متعدد امکان پذیر نیست. از طرفی بدلیل پرتابل بودن و جابجائی آن […]

More Project Details

کانکس اداری و دفتری

کانکس اداری و دفتری توسط تیم طراحی و تولید کانکس ساز ساخته شده است. اغلب در نمایشگاه ها، کارخانه ها و پروژه هایی در حال ساخت و اجرا پیاده سازی می گردد. که قابلیت اجرای ساخت بنا به دایل متعدد امکان پذیر نیست. از طرفی بدلیل پرتابل بودن و جابجائی آن برای نمایشگاها و پروژههای بعدی اینگونه کانکس ها خیلی سریع و بدون اتلاف وقت اجرا شده و از لحاظ ظاهر بسیار شیک و مدرن هستند. و باتوجه به نوع کاربری آن می تواند دیزاین و رنگ آمیزی گردد.

این نوع کانکس های اداری در پروژه های ساختمانی و عمرانی و کارخانه ها که نیاز به استقرار تیم کارشناسی و مهندسی دارد. ساخته شده برای تیم نظارت بر عملکرد کارگاه مقیم پروژه جهت نظارت بر اجرای صحیح کار و کنترل مسائل فنی پروژه مستقر می گردد. یکی دیگر از کاربردهای کانکس های اداری و دفتری استفاده به عنوان کانکس مدیریتی مجموعه کارگاهی و یا ادارات و کارخانجات است.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

 

مطالعه کنید:

کاربرد کانکس، کانکس اداری، کانکس اجرا در محل

مشاوره رایگان

Enter your keyword