ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل سازه ای مدرن و حرفه ای توسط گروه طراحی و اجرایی صنعتی کانکس ساز ساخته شده سازه ای مسکونی است. که با استفاده از تایل های ساندویچ پانل ساخته میگردد. دلیل استفاده از این نوع مصالح به کار رفتن فوم پلی یورتان به صورت تزریق درون جداره های این پنل ها است. در چنین حالتی دیواره ها و سقف مقاومت بسیار بالایی در برابر تبادل حرارتی پیدا کرده و کانکس کاملا عملکردی مشابه بدنه یخچال دارد.

 

مدت زمان اجرا :

30 روز

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل سازه ای مدرن و حرفه ای توسط گروه طراحی و اجرایی صنعتی کانکس ساز ساخته شده سازه ای مسکونی است. که با استفاده از تایل های ساندویچ پانل ساخته میگردد. دلیل استفاده از این نوع مصالح به کار رفتن فوم پلی یورتان به صورت تزریق درون جداره های این پنل ها است. در چنین حالتی دیواره ها و سقف مقاومت بسیار بالایی در برابر تبادل حرارتی پیدا کرده و کانکس کاملا عملکردی مشابه بدنه یخچال دارد. ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل بیشتر برای کاربری ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی کانکس ویلایی را با روش های مختلفی میتوان تولید نمود. که یکی از بهترین گزینه ها تولید آن با پانل های پیش ساخته ای که به ساندویچ پانل معروف هستند. مهمترین مزایای این روش استفاده از یک متریال به عنوان نقش اصلی باعث یک پارچه سازی، سرعت اجرای بهتر و دوام بیشتر سازه میگردد. ساندویچ پانل از دو ورق گالوانیزه تشکیل شده است. و با رنگ الکترواستاتیک که مابین آنها با ضخامت 4 تا 10 سانتیمتر بنا به نیاز فوم پلی اورتان بوسیله رباط تزریق میگردد. طول ابعاد پانل ها نا محدود اما عرض آنها معمولا یک متر است. که در کنار یکدیگر به وسیله خم هایی که از پیش برای نصب آنها تعبیه شده چفت شده و تولید یک دیواره یکپارچه را میدهند.

مزایای ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

مهمترین مزایای ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل حفظ انرژی و دمای محیط با بالاترین نوع کیفیت است. زیرا عایق فشرده ای که در میان جداره این دیواره ها تزریق شده کاملا مشابه بدنه یخچال عمل مینماید. و مانع هر گونه تبادل حرارتی بین فضای داخل و بیرون کانکس میگردد. این ویژگی یکی از مهم ترین دلایل ساخت این نوع کانکس ویلایی در اقلیم های خیلی سرد یا خیلی گرم است. از دیگر مزایایی مهم ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل سبک بودن آن است. که این خود دلیل مقاوت بسیار بالای سازه در برابر زلزله است. به طوری که میتوان گفت تا چندین برابر ساختمانی که با مصالح بنایی ساخته شده و در برابر زلزله مقاوم است. و حتی در صورت تخریب شدن سازه آوار آن نیز بسیار سبک تر از آن است. که بخواهد تهدیدی برای جان انسان در هنگام زلزله محسوب شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم که باعث گسترش ویلای پیش ساخته با این سبگ گردیده اشاره می نماییم. که آن ویژگی سرعت بسیار بالا در اجرای آن است. به طوری که می توان یک ویلا را با این متد در متراژ تقریبی 60 متر مربع را طی  10 روز به اتمام رساند. و این رقم در برابر سازه های سنتی بنایی بسیار چشم گیر است. و باعث کاهش در هزینه ها و زمان می گردد. که قابل چشم پوشی نیست. قابلیت جابجایی کانکس ویلایی ساندویچ پانل از ملکی به ملک دیگر وجود دارد. حتی می توان آن را جای دیگر اجرا نمود. و یک روزه به محل حمل و نصب کرده و به بهره برداری رساند. که این قابلیت شرایط فروش ویلا را حتی در زمان های بعدی به صورت جداگانه نسبت به ملک را فراهم می آورد.

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل در مناطق مختلف

مورد استفاده کانکس پیش ساخته با این سبک در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم بوده که اتلاف انرژی زیادی از طریق دیواره ها و سقف صورت میگیرد. با استفاده از این روش اتلاف انرژی به حداقل  میرسد. و در مناطق سخت اقلیم به راحتی و با صرف کمترین توان انرژی می توان محیط داخلی را به دمای استاندارد برسانیم و در همان حالت نگاه داشت.

روش ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

برای اجرای این ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل دو حالت کلی وجود دارد. که یکی از آنها ساخت در محل و دیگری تولید در کارخانه است. که در ادامه هرکدام را به صورت جداگانه به همراه مزایا و معایب این روش ها توضیح  میدهیم. ساخت در محل: به دلایل مختلفی از جمله فراهم نبودن شرایط حمل سازه به درون ملک بخاطر عرض کم جاده یا کوهستانی بودن راه نتوان سازه را به صورت ساخته شده به محل حمل نمود. در این حالت تمامی مصالح اولیه ابتدا به محل حمل شده و تمامی مراحل ساخت در همان مکان انجام میگردد.

مزایا و معایب ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

ساخت در محل: از مزایای این روش میتوان به ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل با مساحت های خیلی زیاد به صورت یک تکه و همچنین اجرای کف سرامیک در محل اشاره کنیم. زیرا که سازه هایی که باید پس از ساخت حمل شود. برای کاهش وزن آنها کف از تخته ضد آب با کفپوش های طرح پارکت است. و یا اینکه پس از حمل در محل سرامیک آنها اجرا  میگردد. از معایب این روش نیز به بالا رفتن زمان اجرا در حدود 10 روز نسبت به روش اجرا در کارخانه و نیز افزایش قیمت به ازای هر متر مربع جهت هزینه های حمل مصالح و ابزار آلات به ملک خریدار اشاره کرد. ساخت در کارخانه: در این روش تمامی مراحل تولید کانکس ویلایی ساندویچ پانل در کارخانه انجام و پس از اتمام کانکس به صورت یک تکه یا دو قلو به محل حمل و در آنجا نصب میگردد. منظور از تمامی مراحل ساخت کابینت، سرویس های بهداشتی، لوله کشی و سیم کشی و تمامی کارهای مربوط به سازه است. از مزایای ساخت کانکس ویلایی با این روش کاهش هزینه ها و زمان تولید نسبت به روش قبلی و همچنین نصب طی 2 روز سازه در ملک است.

مشخصات فنی

  • پوشش بدنه و سقف از ساندویچ پانل به ضخامت 4 سانتیمتر (دو طرف ورق فولادی گالوانیزه نمره 50 درصد با رنگ الکترواستاتیک و عایق پلی اورتان دانسیته چهل به صورت تزریق)
  • پوشش داخلی از دیوارپوش های روکش دار پی وی سی قابل شستشو با طرح چوب و کاغذ دیواری است.
  • شاسی از تیر آهن نمره 16 به صورت دورکلاف میباشد.
  • کف از نوع تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر با کفپوش طرح پارکت یا اجرای سرامیک با روش عرشه فولادی است.
  • اسکلت از پروفیل و ناودانی های سنگین به ضخامت 2 میلیمتر. همراه با اجرای کامل دو دست ضد زنگ جهت جلوگیری از فرسایش سازه است.
  • سیستم برق کشی به صورت روکار با داکت و کلید و پریز، فیوز مینیاتوری، سیم کشی تلفن و آنتن، است.
  • پنجره ها از نوع دوجداره پی وی سی همراه با حفاظ آهنی در صورت نیاز است.
  • درب از نوع فلزی ضد سرقت با یراق ترک دارای سه قفل میباشد.

قیمت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

قیمتویلای پیش ساخته ساندویچ پانل با توجه نوع جنس متریال به کاربرده شده در ساخت کانکس پیش بینی می شود. این کانکس با توجه به تجهیزات تعبیه شده مانند نوع کابینت آشپز خانه، هود، سینک، گاز، آبگرمکن، سیستم گرمایشی رادیاتور، سرویس های بهداشتی، نوع درب و پنجره ها، ضخامت آهن آلات و ساندویچ پانل مورد نیاز و … قیمت گذاری می گردد. به همین منظور بهتر است برای اطلاع از قیمت این کانکس ویلایی با مشاورین کانکس ساز در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©