0 Items - تومان
0
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین محصولات کانکس ساز که ما در آن تخصص فراوان داریم می باشد.در ادامه به معرفی و کاربرد آن خواهیم پرداخت.انواع مختلفی از این سازه وجود دارد. از جمله، فروشگاهی، کارگاهی و کاروان سیار می باشد.

کاربری کانکس چرخدار

کانکس آشپزخانه سیار، کانکس پلیس راه، کانکس فروشگاه سیار، کاروان های توریستی، کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری اشاره نمود. این سازه ها بصورت تک محور و یا دو محور قابل اجرا می باشند. کانکس سیار جهت جابجایی به یک ماشین متصل می گردد. پیشنهاد می شود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد. تا بتواند این سازه فروشگاهی را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کند. این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل می گردد. و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل می شود انجام می پذیرد.

مشخصات فنی کانکس چرخدار

قسمت اتصال دستک ها به مالبند می تواند بصورت ثابت و متحرک باشد. چنانچه مالبند متحرک باشد، چرخ ها ثابت است. و چنانچه چرخ ها متحرک باشد، مالبند ثابت است. این امر جهت این موضوع انجام می گیرد. تا هنگام جابجایی سر پیچ ها این سازه وارونه نگردد. در کل این سازه را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی می کنند. تنوع در اجرای این سازه بسیار زیاد است.

کاربرد کانکس چرخدار کارگاهی

این سازه را می توان در پروژه های عمرانی مخصوصاً راهسازی و اجرای ریل راه آهن دید. که با پیشرفت پروژه این کانکس ها را با در نظر گرفتن حرکت پروژه جابجا می کنند. این سازه در اصل یک کانکس است همانند کانکس معمولی که زیر آن محور تعبیه شده است و توسط مالبند جابجا می گردد. امکانات داخلی این سازه همانند یک کانکس معمولی است. و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد.

مشخصات فنی کانکس چرخدار کارگاهی

پلیس راهور و اداره راهداری به لحاظ نما با کانکس کارگاهی متفاوت است. و از فرم سازماندهی شده خاصی برخوردار است. که شما می توانید در هنگام ایام تعطیل عید نوروز این تیپ از کانکس را مشاهده کنید. زیرا در این ایام ترافیک بسیار سنگین است. و جهت کنترل در این امر این ارگان ها نیاز به کانکس دارند. که بتوانند از آن طریق محل خود را تغییر دهند. تا نظارت بیشتری روی جاده ها در این ایام داشته باشند. از طرفی مسافرین با دیدن و استقرار آنها در جاده می توانند خدمات از آنها دریافت کنند.

کانکس چرخدار پانلی

می توان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد. ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمی گردد. در اکثر کارگاه های راهسازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست این سازه پانلی می دهند. تا دمای مناسبی را داخل سازه خود داشته باشند.

کانکس چرخدار فست فود

در ارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده. و به تمامی جزئیات آن پرداخته ایم. مساله حائز اهمیت در این سازه نمای داخلی آن است. که باید از استیل نگیر ضد خش باشد. بازشوهای آن باید بصورت استاندارد باشد. طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد. زیرا این کانکس از فضای کوچکتری نسبت به نوع ثابت برخوردار است. جنس دیواره های بیرونی این سازه می تواند از ساندویچ پانل ۴ سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

کاروان یا کانکس چرخدار مسکونی یا توریستی

کاروان، کانکس چرخدار است. برای سکونت های سیار طراحی شده است. که تمام تجهیزات یک سویت را دارا می باشد. که برای سفرهای یک روزه یا تور در مناطق ییلاقی از کاروان استفاده می گردد. مزیت کاروان محافظت در برابر شرایط جوی و اقلیمی از مسافران است که در برابر حیوانات و جانوران در امان باشند. تمام تجهیزات بر اساس درخواست مشتری در کاروان اعمال می گردد.

موارد استفاده از کانکس چرخدار

دیگر کاربرد های این سازه فروشگاه های آبمیوه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار می گردد. مانند ایام عید نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند. ازجمله کاربری های این تیپ کانکس می باشند. از جمله  خودپرداز،  اهدای خون و…. می باشند.

Enter your keyword