کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت از دیگر تولیدات کانکس ساز است که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمانها، یا بیمارستانها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی است. که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.

کانکس ساز با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام می دارد. در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کانکس نگهبانی کامپوزیت، کانکس نگهبانی سایدینگ، کانکس نگهبانی تیپ 1، کانکس نگهبانی پانلی و نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.

کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود. و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی می کنند. که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد. و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.

کاربرد کانکس های نگهبانی کامپوزیت

  • گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد. که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد. تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.
  • گاهی نیز همین کانکس نگهبانی در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد. که در ورودی مجتمع قرار گرفته و می تواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد. می تواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.
  • کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستانها و دانشگاه بعنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.
  • کیوسک های نگهبانی همچنین در بسیاری مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • کیوسک های دیدبانی و حراست می توانند در زندان و بعنوان باجه دیدبانی در پادگانها مورد استفاده قرار گیرند.

طراحی کانکس نگهبانی کامپوزیت

  • این کانکس به علت اینکه معمولا در ابعاد کوچکی طراحی و ساخته می شود. از قیمت مناسبی برخوردار بوده و می توان برای آن طرحی اجرا کرد. که در زیباسازی محیط اطراف نیز نقش به سزایی داشته باشد.
  • این کانکس می تواند در ابعاد یک متری، کانکس شش متری، کانکس چهار متری نیز اجرا شوند.
  • در مورد نمای بیرونی این نوع کانکس می توان هر متریالی که مد نظر مشتری باشد. با در نظر گرفتن قیمت کانکس نگهبانی استفاده کرد.
  • کیوسک های نگهبانی داری سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط می باشد. که می توان با توجه به نیاز مشتری آن را طراحی نمود.

کانکس نگهبانی کامپوزیتکانکس نگهبانی کامپوزیتکانکس نگهبانی کامپوزیتکانکس نگهبانی کامپوزیتکانکس نگهبانی کامپوزیت

Enter your keyword