0 Items - تومان
0
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از پر فروش ترین محصولات کانکس ساز می باشد. این سازه در حقیقت یک کیوسک با کاربری فروشگاهی ، جهت عرضه محصولات و یا خدمات مختلفی است که در سطح شهر نصب می گردد. این امر بصورت کلی در همه جای جهان وجود دارد. و گاها از آن با نام دکه فروشگاهی یا کیوسک فروشگاهی نیز یاد می شود. و گاها نه تنها فروشگاه بلکه کاربری هایی نظیر کانکس فست فود یا کانکس کافی شاپ را نیز در بر می گیرند. کانکس ساز نیز طرحی را بصورت اختصاصی با نام کانکس فروشگاهی طراحی و تولید نموده است. که در نوع خود دارای ویژگی های منحصر به فرد، خلاقانه و کارآمدی است.

کاربرد کانکس فروشگاهی

این سازه به گونه ای طراحی شده که می توان از آن برای انواع کانکس کاربری های فروشگاهی، فست فود، بوفه، کافی شاپ و به طور خلاصه هر کاربری که مرتبط با فروش یک محصول یا اراده خدماتی ویژه است استفاده کرد. و با کمی تغییر در ساختار و ابعاد حتی به عنوان کانکس رستورانی یا غرفه ای نیز قابل استفاده می باشد. همچنین نوع مصالح و استراکچر آن به گونه ای انتخاب شده که با اکثر اقلیم های کشور ایران سازگار است. و در شهر های مختلف با آب و هوای مختلف نیز بتوان از آن استفاده کرد.

طرح کانکس فروشگاهی

زیبایی، دوام و کارآمدی یک مثلث کلی در طرح کانکس فروشگاهی کانکس ساز است. که با مطالعه و برسی نمونه های تولید شده قبلی و با مصاحبه از استفاده کنندگان این کیوسک ها بدست آمده است. و تلاش شده تا تمامی نیاز های اصلی خریدار این سازه را برطرف  نماید. به گونه ای که به راحتی با ایجاد تغییر کاربری می توان از آن به عنوان فروشگاه محصولات غذایی، کافه کانکس، کانکس مغازه ای، بوفه و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد. ضمن اینکه در انتخاب مصالح به دوام در آب و هوای مختلف، امنیت در هنگام شب از طریق تعبیه کرکره های برقی بر روی بازشو ها، ایجاد دید مناسب به داخل برای نمایش بهتر محصولات درون قفسه ها و در نهایت نیز ترکیبی هنرمندانه از تمامی مصالح بکار رفته در ساختار این سازه کانکس ساز این محصول را پدید آورده است.

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

 • ابعاد انتخاب شده بصورت پیش فرض ۱۹/۸ متر مربع دارای طول ۶ متر و عرض ۳/۳ متر بصورت پشت تا پشت بدنه است. بدون در نظر گرفتن ابعاد بیرون زدگی تاج و سایه بان ها می باشد. در مواردی بنا به سفارش خریداران و مقدار فضای آنها می تواند بصورت سفارشی کوچکتر یا بزرگتر نیز تولید شود.
 • شاسی و اسکلت این سازه از تیر آهن های سنگین نمره ۱۶ و پروفیل های آهنی با ضخامت ۲ میلیمتر بوده که پایداری سازه را تضمین می کند.
 • نحوه اتصال اجزای اسکلت به یکدیگر از طریق جوش الکتریکی بوده و جهت جلوگیری از فرسایش آن در محیط های مرطوب از پوشش ضد زنگ و رنگ نهایی اتومبیلی استفاده شده است.
 • کف سازه از نوع سرامیک در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر با کف ملات ماسه سیمان است.
 • عایق بندی جداره های سقف و دیوار نیز از نوع پلی استایرن نسور می باشد.
 • داخل آن دیوار پوش های قابل شستشوی ضد ضربه است.
 • نمای بیرونی ترکیبی از ورق های کامپوزیت آلومینیومی با چوب های ترمو فنلاندی می باشد.
 • سطوح شیشه ای از جام های شیشه سکوریت به ضخامت ۱۰ میلیمتر است.
 • نورپردازی بیرونی از طریق چراغ های کم مصرف آفتابی می باشد.
 • برای تامین امنیت چهار عدد کرکره برقی ریموت دار استفاده شده است. یکی برای درب اصلی و سه عدد دیگر برای قسمت های شیشه ای تعبیه شده است. که به راحتی در هنگام پایان ساعت کاری کانکس فروشگاهی بتوان تمامی سطوح باز شوی آن را با کر کره پوشاند.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت این سازه با توجه به ابعاد و امکانات و با توجه به اینکه شرکت کانکس ساز محصولات متفاوتی در دسته فروشگاهی تولید و عرضه می کند متفاوت است. و از طرفی نوسانات بازار مصالح اولیه نیز بر قیمت آنها تاثیر گزار است.

سوالات متداول درباره کانکس فروشگاهی 

 • ابعاد این سازه چقدر است و آیا بصورت سفارشی نیز قابل تغییر بوده یا خیر؟ ابعاد پیش فرض آن ۳/۳*۶ متر است. که شامل ابعاد پشت تا پشت دیواره ها می باشد. اما بیرون زدگی تاج و نقاب جلوی کانتر آن را بیشتر کرده.
 • این سازه را بصورت یک پارچه می توان حمل نمود با همین ابعاد؟ بله. اما همانگونه که می دانید ابعاد آن از استاندارد حمل و نقل کمی بزرگتر است. برای حمل آن باید مجوز بار ترافیکی در پایانه حمل و نقل به همراه یک خودروی سواری اسکورت اخذ نمود. و با این شرایط حمل آن هیچ مشکلی نخواهد داشت.
 • امکانات داخلی کانکس فروشگاهی چیست؟ کانکس ساز  این سازه را بصورت سالنی ساخته و تحویل خریدار می دهد. امکاناتی مانند کابینت، وسایل مربوط به فست فود یا کافی شاپ و فروشگاه های دیگر را هر خریدار با توجه به نیاز و کاربری خود تجهیز می کند و به عهده گروه کانکس ساز نمی باشد. برای راحتی کار می توان هماهنگی هایی انجام شود تا آنها در هنگام تولید سازه درون آن نصب و جای گذاری شود. کلیه متعلقات مانند کولر، گرما تاب، مخزن ذخیره آب، کابینت و اجاق، دوربین مداربسته و سیستم مانیتورینگ همه به عهده خریدار است. با توجه به نیاز خود سازه را تجهیز و ارتقا می بخشد. کابینت ها و متعلقاتی که خریدار قصد تهیه و نصب آنها را دارد می تواند در ابتدا به تیم طراحی کانکس ساز  اطلاع دهد تا در پلان تمهیداتی که جهت نصب آن نیاز است مهیا گردد. پلان جا نمایی آنها از ابتدا مشخص گردد.
 • اگر ابعاد بزرگتری مدنظر باشد می توان اجرا نمود؟ بله، در ساخت آن محدودیتی برای ابعاد کوچکتر یا بزرگتر وجود ندارد. و در ابعاد خیلی بزرگ که قابل حمل نباشد می توان بصورت اجرا در محل نیز آن را تولید نمود. مصالح اولیه به محل مورد نظر حمل و سازه از پایه در همان مکان ساخته می شود. این روش برای فروشگاه های فصلی و فوت کورت ها معمولا استفاده می شود.
 • آپا رنگ بندی و فرم این سازه قابل تغییر است؟ بله. در مرحله پیش تولید اگر خریدار بخواهد رنگ دیگری یا مصالح دیگری برای این سازه در جهت کاهش هزینه ها و یا برند سازی برای نام تجاری خود انجام دهد. طرح مورد اصلاح و پیش از تولید گزینه های متعددی به ایشان ارائه می شود. و یا طراحی اختصاصی و منحصر به فردی برای ایشان انجام می گیرد.
 • آیا می توان این سازه را بصورت فصلی از مکانی به مکان دیگر جابجا کرد؟ بله. همانگونه که در ابتدا از کارخانه کانکس ساز به محل مورد نظر منتقل می شود. می توان آن را از طریق قلاب های تعبیه شده بر روی سقف به وسیله جرثقیل بلند و بارها آن را جابجا نمود.
 • چوب های استفاده شده در نما پس از مدتی دچار فرسودگی و آفت نمی شوند؟ خیر. طبق مشخصات فنی که در بخش های قبلی به آن اشاره شد. چوب بکار رفته در نمای این سازه از نوع چوب های ترمو شده ساخت کشور فنلاند است. عملیات ترمو باعث دوام و نفوذ ناپذیری این نوع چوب می گردد.
 • آیا می توان در زیر قسمت های سایه بان از گرما تاب استفاده نمود؟ بله. این سایبان های پیش آمده در نمای این سازه دارای چند مزیت است. ایجاد سایه، نور پردازی و تامین روشنایی جلوی سازه در هنگام شب. جلوگیری از ریزش باران در قسمت فروش از جمله آنها است. به دلیل دارا بودن اسکلت مقاوم، سایه بان ها و ارتفاع مناسب، به راحتی می توان بر روی آنها گرما تاب نصب نمود.

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

Enter your keyword