کانکس فروشگاهی

کانکس و کیوسک سیار
آبان ۲۵, ۱۳۹۶
کیوسک بستنی فروشی
دی ۱۹, ۱۳۹۶
نمایش همه

کانکس فروشگاهی

براى تغيير در زندگى ، بايد روش كسب و كار و نوع انديشه خود را تغيير بدهيم. و براى اين تغيير بايد خودمان را بررسى كنيم و ببينيم در كجاى كار به اشتباه فكر مى كنيم.
براى آگاهى بايد مطالعه كرد، تفكر سنتى در مورد خريد خانه و ساخت آن به روش هاى سنتى و مصالح سنگين، نتيجه اش هزينه زياد و زمان طولانى و خداى ناكرده تخريب فراوان و خسارات زياد در زمان هاى بحران مانند زلزله است.
جامعه ما مى بايست به سوى پيش ساخته سازى حركت كند، ساختمان هاى پيش ساخته اى كه خيلى سريع ساخته مى شوند، و با توجه به استفاده از انواع عايق هاى حرارتى مانند ساندويچ پانل پلى اورتان، سبك سازى شده هستند.

كانکس فروشگاهی

كانکس فروشگاهی

کلمات کلیدی: کانکس فروشگاهی، كانكس فروشگاهی

چرا كانکس فروشگاهی

مطالعه در زمينه ى خانه و ويلا پيش ساخته و حتى كانكس هاى مدرن و كامل، مى تواند راهگشاى ما در خريد ساختمان هاى پيش ساخته باشد.
اين گروه با به اشتراك گذاشتن مقالات تخصصى مهندسى و معمارى با توجه به سابقه طولانى در طراحى و ساخت انواع كمپ هاى پيش ساخته و كانكس هاى مسكونى و ادارى ، سعى در كمك به مردم فهيم ايران دارد.
زمان خريدن مغازه هاى متراژ بزرگ و قيمت هاى نجومى گذشته است!
همينك با خريدن يك فروشگاه سيار و يا كانكس رستوران كه با قيمت يك متر مربع مغازه سنتى برابرى مى كند مى توان يك كسب و كار عالى راه اندازى كرد.

انواع کانکس فروشگاهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *