کانکس ساز
طراح، مشاور و مجری انواع کانکس و سازه های پیش ساخته - بهترین در ایران

آدرس:

تهران/ خيابان كارگر شمالي/ بالاتر از چهار راه فاطمي/ نبش کوچه رز/ پلاک۱۳۷۲

تلفن:

09121886896 - 02188025393

ویژگی یک کانکس استاندارد

ویژگی یک کانکس استاندارد

ویژگی یک کانکس استاندارد

مهمترین ویژگی یک کانکس استاندارد تولیدی گروه صنعتی کانکس ساز را برای شما توضیح خواهیم داد. یک کانکس استاندارد نوعی سازه پیش ساخته است. که از نظر ابعاد و کیفیت مطابق با اصول استاندارد این سازه که از طرف سازمان حمل و نقل جهانی تعیین و مشخص و طراحی و تولید می گردد.

فرقی نمی کند که سازه پیش ساخته ما، یک کانکس ویلایی یا کانکس مسکونی، کانکس اداری و دفتری یا فروشگاهی است. در ساخت و تولید آن باید یک سری اصول و قوانین فنی اجرا شود. تا محصولی با کیفیت و استاندارد تحویل مشتری گردد.

ابعاد کانکس استاندارد

  • ویژگی یک کانکس استاندارد ابعاد یک کانکس برای جابجایی، باید حداکثر 12 متر طول و 2.4 متر عرض و ارتفاع آن از زیر سازه 2.6 متر باشد. بدین ترتیب در زمان بارگیری و جابجایی هیچگونه مشکلی پیش نمی آید.
  • ممکن است یک کانکس از نظر متریال و کیفیت تولید و حتی طراحی در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد. اما از لحاظ ابعاد در طبقه کانکس استاندارد قرار نگیرد. مانند برخی کانکس های ویلایی دوقلو که مطابق با خواست مشتری تولید می شود.

ویژگی یک کانکس استاندارد

اصول ساخت کانکس استاندارد

  • یک ویلای پیش ساخته می تواند با انواع روش ها و مصالح مختلف تولید گردد. اما کیفیت مصالح و روش تولید آن بسیار مهم است. و باید نکات استاندارد در آنها رعایت شود. اگر سازه ساندویچ پانل با روش های غیر اصولی مانند جوش های غیراستاندارد، اتصالات ضعیف، رعایت نکردن درزبندی و آب بندی سازه، نقص در اجرای ضد زنگ، استفاده از آهن آلات سبک در بخش های حساس اسکلت، نصب ناصحیح درب و پنجره و … صورت بگیرد. علاوه بر یک کانکس ناکارآمد، مصالح را هدر داده ایم.
  • اگر از مصالح استاندارد در ساخت کانکس استفاده نشود. آسیب پذیری آن بیشتر شده و پس از مدت کوتاهی یا باید تعمیر شود. و یا دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

ویژگی یک کانکس استاندارد

مشخصات فنی

  • از آنجا که از کانکس‌ به عنوان فضاهای اداری، مسکونی، کارگاهی و … در ابعاد مختلف استفاده می شود. رعایت استاندارد فنی آنها نیز بسیار ضروری است.
  • بکارگیری ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان در دیواره، ورق دو رو آلوزینک در سقف، یک رو ورق و یک رو چوب چند لایه با روکش PVC در کف و حتی درب ورودی و پنجره های دوجداره علاوه بر راحتی، این محصول را در برابر سرما و گرما مقاوم می سازد.
  • اسکلت و اجزای تمام فلزی جوشی و یکپارچه، استخوان بندی بسیار محکمی را برای آن فراهم کرده و دوام کانکس را در جابجایی های متعدد تضمین می کند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات

پیش فاکتور خرید کانکس

پیش فاکتور خرید کانکس

ساخت کانکس

ساخت کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها

پیش فاکتور خرید کانکس

پیش فاکتور خرید کانکس

ساخت کانکس

ساخت کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس