کانکس ساز
طراح، مشاور و مجری انواع کانکس و سازه های پیش ساخته - بهترین در ایران

آدرس:

تهران/ خيابان كارگر شمالي/ بالاتر از چهار راه فاطمي/ نبش کوچه رز/ پلاک۱۳۷۲

تلفن:

09121886896 - 02188025393

قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس و خانه های پیش ساخته در گروه صنعتی کانکس ساز موضوع این مطلب ما است. کانکس ساز برای دستیابی شما به یک سازه رویایی تلاش می کند. تا از همان ابتدا برای ایجاد خواسته های فردی شما و یک سازه پیش ساخته مناسب مسکونی و ویلایی ایده آل، در ارائه ایده ای جالب و جذاب از نوع پیش ساخته که قابل توسعه طبق نظر شما است. کمک کند هر طرحی را می توان برای استفاده بهینه برای شما سقارشی انجام داد.

قیمت کانکس و خانه پیش ساخته نسبی است. و هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد. زیرا به متراژ، متریال، طراحی و محل مورد نظر ساخت بستگی دارد. در یک خانه پیش ساخته دقیقا مانند یک خانه سنتی بارزترین موارد متریال استفاده شده و اتمام کار (فینیشینگ) است. آنچه قیمت را می تواند متمایز نماید، کیفیت ساخت است.

متریال مختلف انواع کانکس

  • کانکس و خانه پیش ساخته چوبی
  • کانکس و خانه پیش ساخته ترموود
  • کانکس و خانه پیش ساخته سمنت برد
  • کانکس و خانه پیش ساخته پانلی
  • کانکس و خانه پیش ساخته سایدینگ
  • کانکس و خانه پیش ساخته کامپوزیت

ابعاد کانکس و خانه های پیش ساخته

برخی از مردم تصور می کنند که قیمت کانکس و خانه های پیش ساخته ارزان تر از نمونه های سنتی است. اما لزوما اینگونه نیست. بنابراین خانه های پیش ساخته ارزان تر نیستند. (عایق کامل، ضد زلزله، سرعت اجرای بالا) دقیقا مانند ساخت و سازهای سنتی برای نوع ساخت خوب می توانید هزاران مورد اضافه کنید. و هزینه نمایید. تا مطابق سلیقه خود و آنچه مورد نظرتان است نتیجه بگیرید.

قیمت تمام شده برای یک خانه پیش ساخته شامل همه پروژه می شود. (پروژه معماری کانکس، پروژه طراحی کانکس، بررسی توپوگرافی، مطالعه ژئوتکنیک، پروژه تهیه مواد اولیه کانکس و متریال و اجرای با کیفیت).

ما مجموعه ای از چند مدل از خانه های پیش ساخته را در نظر گرفته ایم. که با استفاده از متریال مختلف و در اندازه های مختلف ساخته می شود. تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید. چه خانه پیش ساخته و یا کانکس خریداری نمایید.


آخرین مقالات

پیش فاکتور خرید کانکس

پیش فاکتور خرید کانکس

ساخت کانکس

ساخت کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها

پیش فاکتور خرید کانکس

پیش فاکتور خرید کانکس

ساخت کانکس

ساخت کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس