راهنمای خرید کانکس اداری لوکس

راهنمای خرید کانکس اداری لوکس

راهنمای خرید کانکس اداری لوکس

راهنمای خرید کانکس اداری لوکس

راهنمای خرید کانکس اداری لوکس، کانکس اداری محصولی پیش ساخته است. که انواع مختلف و متنوعی دارد. کانکس ساز بر حسب نوع طراحی و ویژگی های کمی و کیفی و مواد، مصالح، متریال ها و لوازم استفاده شده، کانکس های اداری با مشخصات ویژه خود را می سازد. اما همه کانکس های اداری لوکس نیستند. در واقع کانکس اداری لوکس، خود مستلزم ویژگی‌ها و نشانه‌هایی است. که در این مطلب، آنها را مفصل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

یک کانکس اداری لوکس، علاوه بر اینکه باید طراحی زیبایی داشته باشد. باید از دکوراسیون داخلی و همچنین نمای خارجی بسیار زیبا، شیک و لوکسی نیز برخوردار باشد. در واقع طبقه بندی کانکس اداری بر حسب برخورداری از امکانات و تجهیزات به دو دسته کلی کانکس اداری ساده و کانکس اداری لوکس انجام می شود. و در این میان، تهیه یک کانکس اداری شیک در بازار، نیاز به اولاً شناخت کافی نسبت به صنعت کانکس های پیش ساخته و همچنین آگاهی از امکانات و تجهیزات خاص کانکس اداری دارد. که در این مطلب به بررسی جزئیات آنها خواهیم پرداخت.

طراحی و ساخت کانکس اداری لوکس

همانطور که اشاره شد کانکس های اداری شیک نسبت به دکوراسیون داخلی و نمای خارجی کانکس های مجهزی محسوب می شوند. اما این کل ماجرا نیست. از نگاهی دیگر، یک کانکس اداری لوکس در دسته کانکس های با کیفیت و شیک نیز جای دارد تا به این زیبایی دوام هم ببخشد. بنابراین طراحی زیبا و کیفیت ساخت آن نیز بسیار مهم است.

استفاده از لوازم و وسایل اداری شیک و لوکس، طراحی خاص و پارتیشن بندی کانکس، به کارگیری نمای داخلی و خارجی چوبی یا کامپوزیت با رنگ مرتبط و … علاوه بر حفظ و برخورداری از کیفیت ساخت کانکس، به شیک بودن کانکس اداری کمک بسیاری خواهد کرد.

خرید کانکس اداری لوکس

همانطور که دانستیم، یک کانکس اداری باید از مشخصات و ویژگی ها، همچنین امکانات و تجهیزات خاصی برخوردار باشد. تا بتوان آن را شیک و لوکس محسوب نمود. از طرفی دیگر، تعداد شرکت‌ها و کارگاه‌های سازنده کانکس اداری شیک (و با کیفیت مذکور) در ایران زیاد نیست. و در واقع گزینه‌های زیادی نیز وجود ندارد.

به طور معمول، جهت تهیه یک کانکس اداری شیک، خرید نمونه‌های آماده از شرکت‌های سازنده کانکس پیشنهاد نمی شود. مگر اینکه از شیک و لوکس بودن کانکس اداری، مطمئن باشید. در واقع نمونه های آماده کانکس، بیشتر به طراحی و ساخت کانکس با مشخصات تیپ نزدیک هستند. سفارش ساخت کانکس با توجه به مشخصات، ویژگی‌ها، امکانات و تجهیزات یاد شده، بهترین راهی است. که برای خرید یک کانکس اداری شیک توصیه می شود.

سفارش ساخت کانکس اداری لوکس

برای سفارش ساخت کانکس اداری لوکس متناسب با بودجه شما، لازم است که قبل از هر اقدامی کاربری دقیق آن تعریف و معین شود. یعنی اینکه دقیقاً این کانکس اداری، چه کاربردها و استفاده هایی برای شما خواهد داشت. سپس ابعاد و مساحت مورد نیاز بررسی شود. امکانات، تجهیزات و و ویژگی‌های کانکس، محل استفاده و نوع خدمات قابل ارائه را نیز تعیین کرده و حتی تهیه طراحی یا نقشه داخلی کانکس (هرچند کلی) بسیار مؤثر خواهد بود.

قیمت کانکس اداری

کانکس های اداری لوکس با توجه به برخورداری از امکانات و تجهیزات لوکس، و همچنین کیفیت بالای طراحی و ساخت و … معمولاً قیمت متوسط رو به بالایی را در بازار فروش کانکس دارند.

قیمت کانکس بر اساس مشخصات و ویژگی‌های آن متغیر است. و عواملی مانند ابعاد کانکس، تعداد و جنس درب و پنجره ها، جنس کانکس، ساختار پوششی کف کانکس، دیوار پوش داخلی و نمای خارجی، امکانات، تجهیزات، کیفیت ساخت و برخورداری از کنترل کیفیت و … در قیمت نهایی یک کانکس اداری لوکس به نوبه خود مؤثر است.

مراقبت و نگهداری از کانکس

تهیه یک کانکس اداری لوکس تمامی داستان نیست. بلکه شیک نگه داشتن آن هم نیز بسیار مهم و مؤثر است. یکی از مهمترین عواملی که در شیک نگهداشته شدن کانکس (صرف نظر از کیفیت خود کانکس)، مؤثر است، مراقبت و نگهداری از کانکس می باشد که به سه مورد از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • تمیزکاری کانکس، اولین و مهمترین عامل شیک نگه داشته شدن کانکس می باشد. کانکس می بایست هر از مدتی به صورت دوره‌ای تمیز شود. به ویژه پنجره ها، نمای خارجی و دیواره های بیرونی و کف کانکس و … بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند.
  • تا جایی که امکان دارد از جابجایی کانکس بپرهیزید. حمل و نقل و جابجایی (به ویژه غیر استاندارد) کانکس، می تواند در دراز مدت یا کوتاه مدت به کانکس آسیب هایی وارد کند. که بتواند حتی در ظاهر و زیبایی کانکس نیز خسارت وارد نماید.
  • ایجاد یک سایه بان برای کانکس می تواند به پایداری و مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف (به ویژه رطوبت) و به طور کلی محافظت از آن مؤثر باشد.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword