دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس یا برچیدن کانکس در واقع جدا کردن قطعات تشکیل دهنده یک سازه پیش ساخته از یکدیگر و تبدیل آن به قطعات کوچکتر است. که بطور مثال اعضای سقف از دیواره ها و دیواره ها از کف جدا شده تا بتوان آنها را در قطعات کوچکتر حمل نمود. مهمترین دلیل این کار اتمام یک پروژه و یا تصمیم به ایجاد تغییر در یک فضا است. یا ممکن است به دلیل فرسودگی سازه قصد برچیدن همیشگی آن را داشته باشیم.

دلیل آن هرچه که باشد. احتمالا یک مشکل اصلی وجود دارد. و آن هم این است که نمی توان سازه را بصورت یکجا جابجا نمود. و نیازمند دمونتاژ بخش های آن هستیم. این خدمات را تکنسین های کانکس ساز به صاحبان سازه های پیش ساخته در تمام نقاط کشور ارائه می کنند. که در ادامه بیشتر با جزئیات آن آشنا خواهیم شد.

تفاوت دمونتاژ با تخریب و برچیدن کانکس

سوالاتی که در ابتدا مطرح می شود از سوی درخواست کنندگان کانکس ساز این است که آیا کانکس ما قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد را دارد؟ آیا پس از برچیدن سازه برای برپایی آن می شود فقط از همان قطعات استفاده کرد؟ آیا قابلیت تغییر در پلان داخلی یک کانکس اداری پس از دمونتاژ میسر خواهد بود؟ و در نهایت تفاوت برچیدن، تخریب و دمونتاژ کانکس چیست؟ در پاسخ باید اینگونه گفت که تمامی سازه های پیش ساخته و حتی سازه های سنتی قابلیت تخریب را دارند. اما سازه های پیش ساخته از این لحاظ دارای مزیت بوده که قابلیت برپایی مجدد را دارد.

حال برخی از سازه ها که بصورت پیچ و مهره ای از پایه طراحی و تولید شده اند. به راحتی دارای قابلیت دمونتاژ و بارها می توان آنها را مونتاژ نمود. و حتی در پلان آنها تغییراتی اعمال نمود. اما تعداد این نوع کانکس ها بسیار کم است. و تقریبا بیش از 95 درصد انواع کانکس دارای استراکچری یک پارچه هستند. که اعضای اسکلت آنها به یکدیگر جوش شده اند. این سازه ها می بایست توسط تکنسین ها از محل های جوش خورده جدا و به قطعات کوچکتری تبدیل شود. و پس از انتقال به محل جدید مجددا به یکدیگر جوش شوند.

هزینه دمونتاژ کانکس

بسته به اینکه سازه از چه نوعی و با چه ابعادی و همچنین در چه مکانی واقع شده باشد. می بایست برآورد قیمت شود. و اینکه اگر کانکس پیچ و مهره ای با قابلیت دمونتاژ ساده و یا از نوع جوشی که نیازمند برش کاری باشد. هزینه ها و قیمت های آنها متفاوت است.

همچنین برپایی مجدد آنها نیز تحت تاثیر متغیرهای بالا به علاوه اینکه باید برسی شود. که آیا قطعات به دست آمده از دمونتاژ کانکس قبلی تا چه میزان سلامت و دارای قابلیت استفاده مجدد می باشد. چرا که ممکن است برای برپایی مجدد آن نیازمند کمی مصالح اضافی بوده و یا حتی بخواهیم از نظر مساحت آن را گسترش دهیم. از این رو برآورد هزینه ها و قیمت دمونتاژ کانکس با در نظر گرفتن شرایط سازه ای که شما قصد برچیدن آن را دارید صورت می گیرد.

برچیدن کانکس و کمپ های بزرگ کارگاهی

یکی از بیشترین موارد درخواست دمونتاژ کانکس برای برچیدن کمپ های بزرگ کارگاهی عمرانی است. که بیشتر در مناطق خارج شهر برای پیش برد یک پروژه بنا شده اند. و پس از به اتمام رسانیدن پروژه درخواست برچیدن و گاها برپایی مجدد در یک محل جدید را دارند. که این خدمات نیز از سوی کانکس ساز در تمامی نقاط کشور ارائه می گردد. و در صورت نیاز کارشناس حضوری برای برسی کم و کیف سازه و تعیین مراحل و همچنین برآورد هزینه های برچیدن سازه به محل مورد نظر فرستاده می شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©