درباره کانکس ساز

درباره کانکس ساز

درباره کانکس ساز

درباره کانکس ساز باید بگوییم گروه صنعتی کانکس ساز با بیش 18 سال سابقه و تجربه و فعالیت در زمینه تولید انواع کانکس و کانتیر توانسته است، با ارائه خدمات پس از فروش ایده آل مشتریان خود را راضی نگه دارد. تدابیر مدیریتی این مجموعه موجب رونق محبوبیت کانکس‌های تولیدی کانکس ساز شده است. می‌توانیم به برخی فعالیت هایی که موجب شده است. تا از محبوبیت بالایی برخودار شویم اشاره‌ای داشته باشیم.

مهمترین چیزی که در فرایند تولید کانکس باید رعایت شود. استفاده از متریال و تجهیزات درجه یک و با کیفیت است. کانکس ساز بر اساس درخواست مشتری اقدام به تولید کانکس می نماید.

کانکس ساز با بهره گیری از مهندسین بسیار مجرب و حرفه ای، طراحی و ساخت تمامی طرح های تولیدی انواع کانکس را با استفاده از نرم افزارها و ابزار دقیق پیاده سازی می‌کند.

از ویژگی های دیگر کانکس ساز می توان به سرعت بالای تولید و عرضه انواع کانکس اشاره نمود. کارکنان ماهر و با تجربه در مجموعه تولیدی کانکس ساز باعث شده است تا فرایند تولید سرعت گیرد.

برای آسایش مشتریان عزیز تنوع محصولات را در تمامی زمینه های درخواستی بالا برده‌ایم. تا بتوانیم خدمتی ارزنده ارائه نماییم. بیش از 130 نوع کانکس در انواع طرح و رنگ در مجموعه کانکس ساز تولید می گردد.

کانکس ساز برای آسایش حال مشتریان عزیز، تولیدات خود را با نیروی متخصص در موقعیتی که قرار است، کانکس مورد استفاده قرار بگیرد، تحویل می‌دهد. نصب و اجرا به صورت تخصصی برای شما انجام خواهد شد.

در ساخت انواع کانکس‌ سفارشی سعی داریم. در کوتاه ترین مدت زمان ممکن کار طراحی و ساخت را به اتمام برسانیم. اما باید توجه داشته باشید. این زمان هیچ تاثیری در کاهش کیفیت ساخت نخواهد داشت.

درباره کانکس ساز بیشتر بدانید

دوام، زیبایی، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و همچنین دارا بودن عایق مناسب حرارتی، صوتی، امکانات رفاهی مناسب و شرایط راحت حمل و نقل در هر زمان و مکان از ویژگی های تولیدات کانکس ساز است. ما تنها تولید کننده کانکس در ایران هستیم. که بعد از اتمام ساخت، کانکس را وزن می کنیم. وزن کلی کانکس های تولید کانکس ساز بین 15 تا 35 درصد سنگین تر از اغلب تولیدکنندگان در ایران است. وزن کانکس نشان دهنده استحکام و قدرت سازه است. که نتیجه آن دوام بیشتر کانکس خواهد بود. تولید با مصالح خوب و محاسبه شده عمر کانکس را بالا خواهد برد.

مشاوره رایگان

Enter your keyword