درباره ما

درباره کانکس ساز

درباره ما

درباره ما، کانکس ساز بزرگترین و حرفه ای ترین طراح و سازنده انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در ایران و تنها نماینده spacebox انگلستان است. کانکس ساز در سال ۱۳۸۳ متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع کانکس شروع نموده است. انواع کانکس فروشگاهی، چرخ دار، اداری، کارگاهی، مسکونی، ویلایی، پانلی، کمپ پانلی، کامپوزیت، سایدینگ، ترموود، چوبی، آلاچیق، سرویس بهداشتی،  نگهبانی،  مدرسه،  شیشه ای… برخی از تولیدات ما می باشد.

کانکس ساز پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از ۳۸۰۰ مشتری و انجام پروژه های متعدد، در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی، به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان کانکس در کشور معرفی گردیده است.

دوام، زیبایی، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و همچنین دارا بودن عایق مناسب حرارتی، صوتی، امکانات رفاهی مناسب و شرایط راحت حمل و نقل در هر زمان و مکان از ویژگی های تولیدات کانکس ساز است. ما تنها تولید کننده کانکس در ایران هستیم. که بعد از اتمام ساخت، کانکس را وزن می کنیم. وزن کلی کانکس های تولید کانکس ساز بین 15 تا 35 درصد سنگین تر از اغلب تولیدکنندگان در ایران است. وزن کانکس نشان دهنده استحکام و قدرت سازه است. که نتیجه آن دوام بیشتر کانکس خواهد بود. تولید با مصالح خوب و محاسبه شده عمر کانکس را بالا خواهد برد.

درباره ما

Enter your keyword