تهویه کانکس

تهویه کانکس

تهویه کانکس

برای اینکه هوای کانکس، هوای مطبوعی باشد راه های زیادی وجود دارد. برای این امر کانکس ساز در ساخت کانکس های خود از تهویه کانکس استفاده می کند. اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد. یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد. پنجره ها در تهویه هوای کانکس نقش مهمی دارند. پس در ساخت کانکس باید به اصول معماری و مدل پنجره ها توجه لازم را داشت.

راه دوم برای تهویه هوا در کانکس استفاده از هواکش می باشد. که تعداد و نوع هواکش به کار رفته در کانکس باید با ابعاد کانکس هماهنگ باشد. تا بتوان در داخل کانکس به هوای مطبوعی دست یافت. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که محل قرار گیری کانکس کجا می باشد. زیرا در صورتی که محل قرار گیری کانکس دارای هوای مطلوبی نباشد. از پنجره نمی توان برای تهویه هوا استفاده نمود. در این صورت باید از سیستم های تهویه هوا که دارای تصفیه کننده هستند. در کانکس استفاده نمود.

استفاده از تهویه هوا در انواع کانکس مانند کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس آماده، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس بازیافت، کانکس دست دوم و انواع کانکس دیگر استفاده نمود.

جدیدا سیستم های بسیار هوشمند و جالبی وارد بازار تسویه هوا شده اند. که از نظر قیمتی نیز مناسب می باشند. حال برای اینکه دمای هوا در کانکس معتدل باشد. حتی می توان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی در داخل کانکس استفاده نمود. این سیستم ها که می تواند کولر و بخاری باشد. که می توانند هوای کانکس را در تابستان و زمستان برای استفاده به تعادل برسانند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©