تفاوت کانکس و خانه پیش ساخته

تفاوت کانکس و خانه پیش ساخته

تفاوت کانکس و خانه پیش ساخته

تفاوت کانکس و خانه پیش ساخته

مطلب امروز کانکس ساز در خصوص تفاوت کانکس و خانه پیش ساخته است همراه ما باشید. خانه پیش ساخته چیست؟ خانه پیش ساخته چه کاربردی دارد؟ خانه پیش ساخته یا همان کانکس یک بنای قابل حمل می باشد. در واقع وجه تمایزش با یک ساختمان سنتی قابلیت حمل و جابجایی آن می باشد.

اولین کانکس ها در کشورهای اروپایی ساخته شد. کانکس های اولیه اتاقک های فلزی بدون عایقی بودند. که بیشتر بعنوان انباری استفاده می شدند. اما با گذشت زمان و احساس نیاز به فضاهای مسکونی که سریع قابل بهره برداری باشد. فاز اول ساخت کانکس ها با دیوارهای عایق شده از پلاستوفوم روانه بازار شد. اما با گذشت زمان وپیشرفت تکنولوژی ساخت کانکس ها نیز وارد فاز جدیدی شد زیرا دیگر کانکسهای سنتی جوابگوی نیازهای روز مردم نبودند.

از اوایل دهه 80 میلادی با به بازار آمدن ساندویچ پانل های پلی اورتان که عایقی بسیار خوب در برابر سرما و گرما و صوت می باشد. وضمنا دارای عمر مفید مطلوبی نیز هستند. و از همه مهمتر در برابر آتش سوزی پایدار می باشند. تولید کنندگان کانکس های مدرن سقف و دیوارهای کانکس های تولیدی خود را با ساندویچ پانل های پلی اورتان پوشش دادند.

کانکس ها عموما با متریالی مشخص و ثابت ساخته می شوند. که غالب آن فلز است. که برای ساخت بدنه و سقف کانکس از آن استفاده می شود.  بعد از ساخته شدن اسکلت اولیه کانکس معمولا از ساندویچ پانل استفاده می‌شود.

تا عایق صوتی و حرارتی  بسیارمناسبی برای فضای داخلی کانکس ها ایجاد نماییم و ضمنا برای اینکه فضایی دلنشین در داخل کانکس داشته باشیم. نمای داخل را با استفاده از پی وی سی در رنگها و طرح های مختلف تزئین می کنیم.

از کانکس ها درچه مواقعی استفاده می شود؟ قالبا درموقعیتهایی که وقت کافی یا مکان مناسب برای ساخت و ساز نداریم. از کانکس یا ساختمان های پیش ساخته استفاده می‌گردد.

انواع کانکس و کاربرد آن

کانکس به دو دسته متحرک (چرخدار) و ثابت تقسیم می‌شود. که قیمت کانکس متحرک با نمونه ثابت آن تفاوت دارد. نمونه  متحرک آن به طور مستمر در حال جابجایی می‌باشد. و بیشتر در کارگاه ها و کارخانه ها صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ولی نمونه ثابت آن برای استفاده در یک مکان خاص با کاربری های متفاوت استفاده می شود.

کاربری های مختلف خانه پیش ساخته یا همان کانکس

 ویلایی یا همان کانکس ویلایی.

مدیریتی یا همان کانکس مدیریتی.

 نگهبانی یا همان کانکس نگهبانی.

 کانکس دفتری اداری.

کارگری یا همان کانکس کارگری.

کانکس فروشگاهی یا دکه روزنامه یا دکه گل.

کانکس اماکن عمومی، نمازخانه، درمانگاه.

کانکس انباری و اضافه بنا

راهنمای خرید کانکس

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره

09121886896

تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

شاید این موارد را بپسندید:

کانکس چیست

تفاوت کانکس و کانتینر

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword