تعویض کانکس

تعویض کانکس

تعویض کانکس

در برخی از موارد بنا به دلایل مختلف، مصرف کننده کانکس نیاز به ایجاد تغییر در کانکس خود دارد. که این تغییرات ممکن است تعمیرات به دلیل تغییر ابعاد کانکس و یا فرسودگی کانکس و یا تغییر کاربری کانکس باشد. که انجام هرکدام از این عملیات ها نیازمند صرف زمان و هزینه  زیادی است. اما با خدمات تعویض کانکس شرکت تولیدی کانکس ساز به راحتی میتوان سازه های کارکرده و فرسوده را با صرف هزینه مختصر کانکس نمود.

تعویض کانکس نو با کارکرده

مواردی که برای انجام تعویض کانکس مراجعه میشود، تعویض کانکس نو با کانکس دست دوم است. در این حالت کانکس قبلی یا با سقوط مصالح از ارتفاع بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی، یا حتی بر اثر فرسودگی دچار آسیبهایی شده است. که برآورد نوسازی آن مقرون بصرفه نیست. و صاحب آن برای تعویض کانکس دست دوم با نو اقدام کرده است. در این شرایط با پرداخت مابه التفاوت میان دو کانکس، کانکس نو جایگزین کانکس دست دوم یا فرسوده میشود.

تعویض کانکس با کانتینر

در برخی مواقع موجود دارد که در هنگام برپایی کارگاه یا احداث کارخانه برای انبار تجهیزات یا مواد اولیه، به دلیل مقاومت زیاد بدنه و استراکچر کانتینر از آن استفاده شود. اما با اتمام عملیات و راه اندازی مجموعه نیاز به فضایی برای انجام امور اداری داشته باشیم. که کانتینر برای این منظور مناسب نباشد. از این رو اقدام به تعویض کانتینر با کانکس نموده و با برآورد هزینه و با توجه به این که چه نوع کانکسی را جایگزین آن خواهیم کرد. ممکن است مبلغی را علاوه بر دریافت کانکس به ما بپردازند. و یا برعکس ممکن است قیمت کانکس مورد در خواست ما بیشتر از کانتینر شود. که در این حالت ما باید هزینه ای جداگانه برای تهیه آن بپردازیم. که این ارزش گذاری ها همه توسط کارشناسان فنی کانکس ساز انجام میگیرد. به گونه ای که مورد قبول هر دو طرف معامله باشد.

تعویض و نو سازی کانکس

این مورد بیشتر مورد توجه ارگانها و شهرداری ها است که برای زیبا سازی شهر اقدام به صدور دستور تعویض کانکس فرسوده برای تمامی کانکس های مطبوعاتی، کانکس گل فروشی، کانکس روزنامه فروشی و کانکس بلیط فروشی میکنند. این کار علاوه بر زیبا سازی شهر، باعث بهره بری بیشتر بهره بردار از کانکس میشود. چرا که قطعا کانکس های جدید دارای قابلیتهای بیشتر و جذاب تر برای جذب مشتری و امنیت بالا تری نسبت نوع های قدیمی میباشند.

مراحل تعویض کانکس

در ابتدا صاحب کانکس دست دوم، درخواست خود را به کارشناسان کانکس ساز اعلام مینمایند تا ضمن بازدید و ارزش گذاری مرحله اول را طی کنند. سپس خریدار با استفاده از وب سایت کانکس ساز یا مراجعه حضوری به محل کارخانه کانکس ساز سازه ای که بهترین و مناسب ترین گزینه برای کاربری مد نظرش است، را انتخاب مینماید. پس از اعلام قیمت مابه التفاوت ها محاسبه و مراحل مالی انجام میشود.

سپس برای جابجایی دو کانکس و تعویض آنها با یکدیگر اقدامات لازم صورت میگیرد. تمامی مراحلی که در بالا آورده شد ممکن است در کمتر از چند ساعت انجام شود و نیازی به مراحل یا فرآیندهای پیچیده ای نیست. برای کسانی که کانکس آنها در شهرستان و استانهای دیگر واقع شده و امکان کارشناسی حضوری نیز وجود ندارد، به راحتی با تهیه چند تصویر یا عکس گویا میتوان مراحل کارشناسی را انجام داد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©