تعویض کانکس

تعویض کانکس

تعویض کانکس

تعویض کانکس

در برخی از موارد بنا به علت های مختلف، مصرف کننده کانکس نیاز به ایجاد تغییر در کانکس خود دارد. که این تغییرات ممکن است تعمیرات به دلیل تغییر ابعاد کانکس و یا فرسودگی کانکس و یا تغییر کاربری کانکس باشد. که انجام هرکدام از این عملیات ها نیازمند صرف زمان و هزینه  زیادی است. اما با خدمات تعویض کانکس شرکت تولیدی کانکس ساز به راحتی می توان سازه های کارکرده و فرسوده را با صرف هزینه مختصر کانکس نمود.

تعویض کانکس نو با کارکرده

مواردی که برای انجام تعویض کانکس مراجعه می شود. تعویض کانکس نو با کانکس دست دوم است. در این حالت کانکس قبلی یا با سقوط مصالح از ارتفاع بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی، یا حتی بر اثر فرسودگی دچار آسیبهایی شده است. که برآورد نو سازی آن مقرون به صرفه نیست. و صاحب آن برای تعویض کانکس دست دوم با نو اقدام کرده است. در این شرایط با پرداخت مابه التفاوت میان دو کانکس، کانکس نو جایگزین کانکس دست دوم یا فرسوده می شود.

تعویض کانکس با کانتینر

در برخی مواقع موجود دارد که در هنگام برپایی کارگاه یا احداث کارخانه برای انبار تجهیزات یا مواد اولیه، به دلیل مقاومت زیاد بدنه و استراکچر کانتینر از آن استفاده شود. اما با اتمام عملیات و راه اندازی مجموعه نیاز به فضایی برای انجام امور اداری داشته باشیم. که کانتینر برای این منظور مناسب نباشد. از این رو اقدام به تعویض کانتینر با کانکس نموده و با برآورد هزینه و با توجه به این که چه نوع کانکسی را جایگزین آن خواهیم کرد. ممکن است مبلغی را علاوه بر دریافت کانکس به ما بپردازند. و یا برعکس ممکن است قیمت کانکس مورد در خواست ما بیشتر از کانتینر شود. که در این حالت ما باید هزینه ای جداگانه برای تهیه آن بپردازیم. که این ارزش گذاری ها همه توسط کارشناسان فنی کانکس ساز انجام می گیرد. به گونه ای که مورد قبول هر دو طرف معامله باشد.

تعویض و نو سازی کانکس

این مورد بیشتر مورد توجه ارگانها و شهرداری ها است. که برای زیبا سازی شهر اقدام به صدور دستور تعویض کانکس فرسوده برای تمامی کانکس های مطبوعاتی، کانکس گل فروشی، کانکس روزنامه فروشی و کانکس بلیط فروشی می کنند. این کار علاوه بر زیبا سازی شهر، باعث بهره بری بیشتر بهره بردار از کانکس می شود. چرا که قطعا کانکس های جدید دارای قابلیت های بیشتر و جذاب تر برای جذب مشتری و امنیت بالا تری نسبت نوع های قدیمی می باشند.

مراحل تعویض کانکس

در ابتدا صاحب کانکس دست دوم، درخواست خود را به کارشناسان کانکس ساز اعلام می نمایند. تا ضمن بازدید و ارزش گذاری مرحله اول را طی کنند. سپس خریدار با استفاده از وب سایت کانکس ساز یا مراجعه حضوری به محل کارخانه کانکس ساز سازه ای که بهترین و مناسب ترین گزینه برای کاربری مد نظرش است، را انتخاب می نماید. پس از اعلام قیمت مابه التفاوت ها محاسبه و مراحل مالی انجام می شود.

سپس برای جابجایی دو کانکس و تعویض آنها با یکدیگر اقدامات لازم صورت می گیرد. تمامی مراحلی که در بالا آورده شد ممکن است در کمتر از چند ساعت انجام شود. و نیازی به مراحل یا فرآیند های پیچیده ای نیست. برای کسانی که سازه آنها در شهرستان و استان های دیگر واقع شده اند. و امکان کارشناسی حضوری نیز وجود ندارد. به راحتی با تهیه چند تصویر یا عکس گویا می توان مراحل کارشناسی را انجام داد.

راهنمای خرید کانکس

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره

09121886896

تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

شاید این موارد را بپسندید:

کانکس کانتینر

تفاوت کانکس و کانتینر

کانکس حرفه ای

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword