کانکس

درمورد کانکس ساز


کانکس ساز تولید کننده انواع کیوسک، کانکس فروشگاهی،دکه و انواع ساختمان های ییش ساخته می باشد. ما به صورت تخصصی به طراحی و ساخت کیوسک،دکه و کانکس فروشگاهی می پردازیم.

کانکس از دیروز تا امروز

کانکس در گذشته بیشتر برای ارتش و نیروهای دولتی به کار گرفته می شد. ولی به مرور زمان در هنگامی که نیاز به احداث سریع یک بنا بود به کار گرفته شد. از جمله این موارد استفاده سازمان های حلال احمر،مدارس در مناطق محروم، احداث بناهایی برای اسکان زلزله زدگان و... را می تواند نام برد.

اما امروز شاهد آن هستیم که خانه های پیش ساخته اهمیت ویژه ای یافته اند. از جمله دلایل آن می توان به هزینه کم،سرعت در ساخت، مقاومت در برابر زلزله، طراحی های مدرن و زیبا اشاره کرد

کانکس سیار


خرید و راه اندازی یک فروشگاه سیار می تواند تاثیر بسیاری در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد. خصوصا اگر طراحی توسط یک شرکت معتبر انجام شود. یک فروشگاه با ظاهری خلاقانه و جدید می تواند مشتریان زیادی را جذب خود نماید.

کانکس چیست

کانکس بنایی پیش ساخته با قابلیت حمل می باشد. این مسئله باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. امروز کانکس فروشگاهی و دکه با استقبال زیادی روبرو شده است. به همین دلیل کانکس ساز نیز به صورت تخصصی در این زمینه فعالت دارد.

این بنا ها اگر توسط مهندسین و با استانداردهای روز دنیا ساخته شوند می توانند کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشند. کیوسک و دکه می تواند به عنوان یک فروشگاه ارزان و قابل حمل ساخته شود.

چرا کانکس ساز

کانکس ساز با بیش از 7 سال سابقه و گواهی های بین المللی قادر است آرزو شما را به حقیقت تبدیل نماید. همواره 30تا50 عدد بنا پیش ساخته قابل تحویل می باشد.
سرعت در تحویل،حمل و نصب،کیفیت بالا از جمله موفقیت ما می باشد.
پرونده مصور تولیدی با شناسنامه تولید برای هر کانکس
اعزام نماینده فنی شرکت جهت برداشت از محل پروژه و ساخت کانکس با رعایت شرایط محیطی و اقلیمی

درخواست پیش فاکتور

برای اطلاع از قیمت محصولات ما سه راه وجود دارد.
1- مشاهده صفحه قیمت
2- تکمیل فرم درخواست پیش فاکتور به صورت آنلاین
3- تماس با ما

نمونه کانکس تولید شده