کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی

یکی دیگر از محصولات پرفروش و پر طرفدار کانکس کارراد، کانکس پیتزا فروشی می باشد. كانكس پيتزا فروشی کانکس کارراد يك كانكس پر طرفدار در حومه شهرها برای ارايه يك پيتزا درجه يك برای دوستداران پيتزا ميباشد، اين كانكس دارای ابعاد مختلف بصورت چرخدار و بدون چرخ با متريالهای مختلف كه از لحاظ اقتصادی و بهداشتی قابل توجيه باشد ساخته مي شود.

دلیل تقاضا از این محصول پتانسل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انسانی راکد در سطح جامعه می باشد. حال یکی دیگر از مزایای کانکس پیتزا فروشی کانکس کارراد ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز می باشد که جهت پویایی شهر می باشد که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر میبخشد، که با حضور و استقبال شهروندان معنا میشود. ما به جرأت میتوانیم بگوییم در خصوص کانکس پیتزا فروشی که زیر شاخه کانکس فروشگاهی می شود اولین تولید کننده این تیپ کانکس بودیم. کانکس پیتزا فروشی کانکس کارراد انواع مختلفی دارد که ما آن را به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم کرده ایم که اصولاً نمونه چرخدار دارای مالبند ، کورپی، اکسل ، ۲ عدد چرخ و محور و کمک فنر می باشد که توسط یک ماشین کشنده جابجا میشود. لازم به ذکر است کانکس پیتزا فروشی سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را داشته و از طرفی می بایست مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی باشد تا کانکس پیتزا فروشی مذکور ترافیکی نباشد در این صورت غیر قابل جایجایی می باشد. در کانکس پیتزا فروشی ثابت محدودیت در ابعاد نیست و طراحی آن بروز است و تنها محدودیت آن ثابت بود آن است که ما بیشتر به آن میپردازیم و توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

طراحی کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی را باید زیرکانه طراحی کرد و از نبوغ معماران در این خصوص بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد. موضوعی خیلی مورد بحث در خصوص طراحی می باشد رضایت خریدار است که از آن استفاده میکند که این موضوع می بایست با حضور خریدار انجام شود .

مشخصات فنی کانکس پیتزا فروشی به شرح ذیل می باشد:

شاسی کانکس از تیر آهن نمره ۱۶ تا ۱۸ بصورت دورکلاف جهت پایداری سازه و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بار های جانبی می باشد.
اسکلت کانکس از پروفیل های آهنی با مقاطع ۴۰ ×۴۰و ۴۰×۸۰ با ضخامت حداقل ۲ میلیمتر کاملاً ضد زنگ می باشد.
کف کانکس از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.
نمای خارجی کانکس بصورت ترکیبی از چوب های ترموود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینومی درجه یک استاندارد رایج می باشد.
عایق ما بین دیوارهای کانکس از پلی استایرن ۴ سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز می باشد.
نورپردازی خارجی از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی اس ام دی می باشد.
استفاده از کرکره های برقی ریموت دار جهت محافظ در برابر سرقت یکی از عناصر مهم می باشد.
پوشش داخلی دیواره ها و سقف از استیل نگیر جهت شستشو  می باشد البته در ابعاد بزرگ استفاده از استیل به عنوان متریال قالب دیواره ها و سقف داخلی باعث افزایش بسیاز زیاد قیمت کانکس پیتزا فروشی خواهد شد که در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم فقط قسمت پخت و پز را از استیل و مابقی جاها را از دیوار پوش هلی قابل شستشو استفاده کنید. البته دیوار پوش هایی که بتوان با مواد ضد عفونی کننده مورد شستشو قرار داد.
یکی از سوالاتی که بسیاری از خریداران در تماس های اولیه  با کانکس کارراد در باره کانکس پیتزا فروشی می پرسند ، مسائل مربوط به کسب پروانه یا همان مجوز استفاده از آن در فضای شهری می باشد. در پاسخ به این مطلب باید گفت که این امر تا حد بسیار زیادی بستگی به محل استفاده از این کانکس داشته ، چرا که شما می بایست در محلی که می خواهید سازه را نصب کنید ، مانند یک منطقه توریستی و یا در کنار یک معبر پر رفت آمد در گوشه بازار ، می بایست به سازمان مربوط به همان منطقه جهت اجاره فضایی بصورت ماهانه یا قرار داد های دیگری بصورت سالانه اقدام نمائید و در برخی موارد نیز ممکن است سازمان مربوطه جهت رونق بخشیدن به مکان خاصی بدون دریافت هیچ هزینه ای مجوز قرار دادن کانکس پیتزا فروشی را به شما برای مدت زمان مشخصی بدهند اما بطور قطع وقتی شما مجوز را برای محل خاصی دریافت می کنید ، نمی توانید در هر نقطه شهر که احساس کردید می تواند بازار خوبی داشته باشد سازه را مستقر کنید و از قبل حتما باید نسبت به کسب مجوز برای این منظور اقدام کرده باشید.
ابعاد کانکس پیتزا فروشی فروشگاهی مختلف است کوچکرین آن ۳×۳ است اما محدودیتی در اجرای کانکس فست فود وجود ندارد اما این مساله با رعایت قوانین شهرداری ممکن می باشد.

برای اطلاعات بيشتر لطفا با مشاورين کانکس کارراد تماس حاصل فرمایید.
کانکس کارراد پیشرو در ساخت انواع  کانکس های فروشگاهی و خانه های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.