کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی , قیمت دکه بستنی فروشی , کانکس کارراد: کانکس های بستنی فروشی از دیگر محصولات کانکس کارراد است که طبق سفارش خریداران محترم در ابعاد و اندازه ها و طرح های مختلف طراحی می شوند این نوع ازکانکس ها کاربردهای دیگری چون آبمیوه فروشی , فروش تنقلات و .. را نیز دارند . این نوع از سازه ها اکثرا با نمای فایبر گلاس و یا کامپوزیت ساخته می شوند .

امرزوه با گسترش صنعت و تکنولوژی دکه ها جای خود را به کانکس هایی مقاوم با ظاهری شیک و مدرن که دارای امکاناتی فراتر از یک فروشگاه معمولی هستند، داده اند. همچنین دیگر کانکس ها مختص کسب و کار مطبوعاتی نیستند و کسب و کار هایی نظیر کانکس فست فودی،کانکس تره باری،کانکس شیرینی فروشی، کانکس بستنی فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس برای کرایه دوچرخه، کانکس بلیط فروشی و… به وجود امده اند که علاوه بر ظاهری زیبا و مشتری پسند مقرون به صرفه تر نیز می باشد و قابلیت حمل و نقل و جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشند.

کانکس بستنی فروشی در طرح ها و رنگ های شاد و جذاب ساخته شوند تا مشتری را به خود جلب کنند این نوع از سازه ها را می توان در پارک ها , نمایشگاه ها , مکان های توریستی و دیدنی و .. استفاده کرد . نمای بیرونی کانکس بستنیفروشی کانکس کارراد باید مطابق با کاربرد آن باشد تا افراد با دیدن آن متوجه نوع کانکس شوند .

کانکس بستنی فروشی یک طرح فانتزی و امروزی طراحی شده در کانکس کارراد است که توانسته است رضایت خریداران را به خود جلب کند.