کانکس باجه بلیط  

کانکس باجه بلیط  

کانکس باجه بلیط  یکی دیگر از محصولات کانکس کارراد می باشد که همانطوزر از نام این محصول پیداست جهت ارائه فروش بلیط معمولی و بیلط الکترونیک ساخته میشود و شما عزیزان روزانه شاید چندین بار از این کانکس خریداری کنید و یا اگر خرید بلیط  نداشته باشید آنها را در مراکز و میداین و یا استگاه های مترو ببینید .

  یک نوع کانکس فروشگاهی محسوب می شود که جهت ارائه خدمات شهری به مردم عزیزان می باشد که سازمان محترم شهرداری این کانکس را از کانکس کارراد خریداری و جهت رفاه و صرفه جویی در وقت مردم عزیزمان در میادین و محله های پر تردد و یا در بیرون از مترو ها نصب و مستقر میکند .

کانکس باجه بلیط الکترونیک به روشها و با مواد و متریال متفاوتی اجرا میگردد ولی جعت در نظر گرفتن زیبایی چیدمان شهری اصولاً این کانکس باید از نمای  زیبایی بر خوردار باشد . امروزه کانکس باجه بلیط از نمای کامپوزیت می باشد و این دسته کانکس زیر مجموعه کانکس فروشگاهی با نمای کامپوزیت محسوب می شود. دتایل و جزئیات این دسته کانکس مشابه کانکس فروشگاهی میباشد تنها با تفاوت اینکه نمای داخلی این تیپ کانکس از PVC درجه یک روکشدار طرح چوب می باشد و کف کانکس باجه بلیط از تخته ۱۸ میل ضد آب مالزی رزین شده بهمراه PVC پشت نمدی می باشد . پنجره ها از UPVC درجه یک با یراق آلات استاندارد ایرانی با شیشه دوجداره می باشد در ضمن جهت محافظت از شیشه ها گارد پشت پنجره  لوله استیل نیز استفاده میگردد و پیشخوان از بیرون و از داخل . اصولاً کانکس باجه بلیط دارای یک پیشانی جهت نصب تابلو چلنیوم می باشد .

انواع کانکس باجه بلیط 

تقریبا تمام کانکس سبک مانند دکه روزنامه فروشی , کانکس ATM , کانکس نگهبانیکانکس سرایداری و … در دو نوع کانکس ثابت و متحرک طراحی و ساخته می شوند لذا کانکس باجه بلیط نیز در دو نوع زیر ساخته می شود:  یک ثابت و دیگری متحرک

از کانکس ثابت بیشتر در مواردی استفاده می شود که نیاز به جابجایی سریع و همیشکی وجود ندارد ولی از کانکس سیار و کانکس چرخدار بیشتر برای مواردی که همیشه نیاز به جابجایی است استفاده می شود مثل استفاده از کانکس بلیط فروشی در پارک ها , نمایشگاه های و

قیمت کانکس باجه  بلیط

همانند هر نوع کانکس دیگری قیمت کانکس بلیط فروشی نیز به ابعاد و طرح و رنگ و مواد مورد استفاده در آن بستگی دارد. هرچه ابعاد کانکس بزرگتر باشد قیمت هم بیشتر خواهد شد و همچنین طرح کانکس هرچه پیچیده تر باشد نیز هزینه طراحی بالا خواهد رفت .

لذا نمی توان قیمت دقیقی را برای ساخت کانکس بلیط فروشی سفارشی ارائه داد . اما برای برخی از طرح های اماده از کانکس بلیط فروشی که قبلا طراحی و ساخته شده است و فقط فروش می رسد قیمت ها تعیین شده اند و با تماس تلفنی شما می توانیم قیمت را برای شما اعلام کنیم .

ابعاد کانکس باجه بلیط از ۲٫۴۰×۲ شروع می شود ولی این تیپ کانکس نباید از متراژ بالای برخوردار باشد زیرا باعث اشغال  فضا و بهم خوردگی نمای شهری می شود .