کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از کانکس کارراد می باتشد، که با اسقبال زیادی روبرو شده حتی میتوان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کانکس آبمیوه فروشی زیر مجموعه کانکس فروشگاهی محصوب می شود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفیجات برای سلامتی تبلغات زیادی میشود ودر کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ وتشکل هایی در این خصوص جهت راز سلامتی نیزتاسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند و از مصرف فست فودها منع میکند، که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد و برای بهره بردار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد.

سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی کانکس کارراد باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند در کل  باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آبمیوه فروشی باشد از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبموه باید باشد. نمای کانکس آبیموه فروشی باید بسیار زیبا باشد که میتوان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپزیت آلومینیوم، ترموود ، سمنت برد ، سایدینگ طرح کانادایی و ورقهای راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس آبمیوه فروشی باشد تمای الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس آبمیوه فروشی را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که بهمراه یک کفشور جهت هدایت آب به بیرون باشد.

کانکس آب میوه فروشی کانکس کارراد را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنتر ها و مراکز خرید ، بیمارستانها ، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت کانکس آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با مشاورین کانکس کارراد تماس حاصل فرمایید.